>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51722
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71830
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01770
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.82096
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.21514
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.72078
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.62155
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72269
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41700
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51977
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31914
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.92309
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.52074
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41812
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.22032
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21817
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.22003
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.42222
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.42168
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21785
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.62562
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4940
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.32329
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82281
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.52190
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91727
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31944
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21886
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81800
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71751
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01892
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31937
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81915
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.52142
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42231
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32257
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.72180
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81999
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51753
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.72289
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61899
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91843
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2915
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81799
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61767
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22249
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31906
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.22150
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.72090
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.52043
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11747
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.41542
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.12052
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51801
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71841
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91885
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01686
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81803
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.62042
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.02210
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11815
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81818
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11854
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51756
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.91478
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01695
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51784
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91815
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51765
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31847
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91987
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71811
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11967
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.02058
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.02113
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11916
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41842
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01814
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.92052
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.81523
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51927
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.72082
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.72132
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22317
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21705
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41753
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31840
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11610
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31856
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41795
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.32180
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42184
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21788
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01863
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.32101
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31834
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91804
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11877
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11973
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31787
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11828
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01783
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91882
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32298
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51885
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.51042
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.01070
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.32500
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91850
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5906
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.72195
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71881
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.02065
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41955
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.52378
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61937
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.32213
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.82094
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.82084
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.92411
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.52008
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01970
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81859
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31961
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71800
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51879
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.02011
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.61440
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01744
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71810
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81957
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41810
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31808
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01965
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01864
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72254
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81962
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.22035
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.62422
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81854
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91747
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.42041
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51954
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01821
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.52057
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.41425
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81816
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01758
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.22323
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.11085
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01802
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61749
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.71332
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.52170
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91655
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.62546
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21910
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51823
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21967
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51797
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91930
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02562
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02350
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.11573
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5975
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51746
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31777
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42536
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21767
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.42028
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71771
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11709
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61713
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.32336
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31830
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11845
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71847
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21626
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61896
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.52039
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21974
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.12277
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71946
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.91411
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62515
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.32191
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41925
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32520
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61909
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81911
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51729
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81910
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51782
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51622
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.12256
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51853
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51929
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61794
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31889
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21627
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41836
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.91452
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61804
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71812
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92321
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51733
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71839
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.12047
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91913
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41842
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81814
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71890
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62247
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22450
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01879
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51953
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.52104
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.62144
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22349
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51706
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.71442
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.52069
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.51518
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01975
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62450
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11730
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21771
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21905
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21943
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21914
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41719
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21879
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11804
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01575
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.22008
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81897
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.82142
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31956
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01747
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4870
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61964
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61929
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81864
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.41482
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41676
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31840
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.81530
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21941
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.91542
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11825
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.42392
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.72208
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01861
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21617
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.71365
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.02223
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91788
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.32384
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.12017
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01752
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91776
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13272
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.92259
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21738
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.12168
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.22204
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.72298
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.22049
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31910
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11912
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41833
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01899
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61875
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71912
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91844
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.11551
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01889
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.52142
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.32128
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01892
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.82119
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81892
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51974
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.41443
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11873
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41885
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41833
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21959
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02721
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31861
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21774
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.22249
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91893
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12466
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.41379
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.32055
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61823
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.72000
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01837
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11834
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.82182
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41870
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11912
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.72168
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11846
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22571
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12758
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31877
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.92152
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81956
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42357
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71880
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11887
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81858
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21831
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81868
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.92053
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.12003
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41764
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.32248
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81777
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21803
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51794
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31843
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.62153
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32638
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01964
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51946
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01876
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22208
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12711
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.61348
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.12415
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.52114
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91821
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12243
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.22071
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.22115
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91924
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.32258
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.32052
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.42109
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81927
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31955
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91863
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41947
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.72114
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.62066
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.32374
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02531
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.63504
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12699
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61552
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41932
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01747
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01898
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.02147
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8927
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31821
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51855
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61808
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41866
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32451
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.02123
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62228
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31846
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51868
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.62071
   Rifugio Auronzo DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.42236
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01611
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51744
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.82237
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.32038
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11847
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11900
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21967
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11976
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71829
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01794
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.63173
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52664
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.32118
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01820
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32310
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51880
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.32109
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61837
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31903
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.12058