>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col ▲ ▼Gebied ▲ ▼Regio ▲ ▼Vanuit ▲ ▼L
▲ ▼
hm
▲ ▼
h
▲ ▼
gem%
▲ ▼
zwi
▲ ▼
hits
▲ ▼
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.73379
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.03394
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.93355
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.23358
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.23359
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.93352
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.53358
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.53360
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.33348
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.23373
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.63358
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.33348
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.33358