>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.32033
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51875
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.12052
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.32105
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01816
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31899
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51950
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31872
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61832
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51789
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71825
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.91407
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81850
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81924
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91817
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31818
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91772
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21801
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51742
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.82176
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01747
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.71361
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11909
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01896
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.42035
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51740
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01817
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.32114
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21998
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41923
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51703
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.22047
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91841
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.02207
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.42024
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01739
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41832
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31772
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11868
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51777
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.22198
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91812
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.22112
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51852
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51821
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11898
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31832
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81809
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71886
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.41419
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.71438
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.32255
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01893
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21736
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91800
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61892
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01861
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.91449
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01810
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.72285
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01960
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31839
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01780
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31955
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.91474
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81952
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.02119
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21824
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.62067
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.32099
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.11569
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21700
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.12042
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.12048
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11842
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51975
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11886
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21875
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11825
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91983
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61933
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32450
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.61435
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21771
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.61346
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.41438
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91841
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.12272
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11971
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41715
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32294
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.72174
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.02108
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11609
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.32176
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.52065
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71748
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31911
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.71329
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61548
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81994
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21625
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62445
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22314
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.52072
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21907
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72249
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71799
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11851
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41840
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91652
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11811
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11845
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01790
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.92149
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11704
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21971
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.72081
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62242
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31842
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02345
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91928
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72265
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61801
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21614
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.81519
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4866
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21939
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.52038
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.11545
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.41480
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51753
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51923
   Rifugio Auronzo DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.42229
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41789
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61792
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31857
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01888
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41751
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41836
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41942
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81857
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81854
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21880
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01862
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81774
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.32245
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91722
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51796
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22243
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11965
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81907
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01871
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62225
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01572
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31803
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.52111
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91878
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01834
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71998
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.12012
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.41375
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81960
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13268
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91921
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51942
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51718
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71767
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.12164
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32253
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01857
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5903
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51877
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92317
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82276
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41804
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01745
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51760
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12240
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41863
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.62039
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81796
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.21511
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21622
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01963
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02526
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81890
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.52375
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21904
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01798
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81814
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61926
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11875
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31851
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51883
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.32126
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11727
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01743
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81813
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31959
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81895
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51794
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01756
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.32373
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51852
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91888
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12756
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.12410
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01970
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.32052
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41879
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.51515
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01608
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31907
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.51039
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11841
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32515
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22204
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71836
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31934
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32308
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.42163
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.52166
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01888
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02559
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.92407
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52660
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.32332
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.62061
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01875
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12464
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91844
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42532
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31836
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41760
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41828
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.62559
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.42217
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.02007
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81865
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61818
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21965
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.41539
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51950
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.63500
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01963
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.72204
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81911
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71827
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.63171
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21767
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11996
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71844
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91861
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11743
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.52102
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21762
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.92051
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61711
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8924
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51863
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01889
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42228
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.22247
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61745
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.72087
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81860
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01684
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.22007
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21813
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42181
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.32325
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.82117
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11911
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61764
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61874
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21779
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11912
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61803
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61960
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71838
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.42109
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51927
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31951
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.92049
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41866
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22447
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41929
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81801
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51748
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.22035
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.02145
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81796
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91884
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.72110
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02717
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12695
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.72075
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71942
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.42389
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.82091
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.22068
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2912
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71877
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91912
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.91538
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71878
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.52185
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41671
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41829
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.92256
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.82233
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12707
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91783
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.11082
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.52140
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71810
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71909
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.52004
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41809
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51618
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.22029
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.32050
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81952
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.62419
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61903
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21956
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31782
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.81528
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.82140
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31940
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.62142
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51726
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.02220
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51970
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.01067
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41699
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.62150
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11829
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32635
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.72165
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22345
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71808
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11822
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71808
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.02054
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62509
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21784
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.52139
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61896
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21910
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81912
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41951
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.22320
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31828
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22567
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01691
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42355
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21941
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.32381
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.52037
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.62543
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.12250
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31887
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31835
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.02062
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31905
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91746
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.72296
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.72192
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11971
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11800
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.82092
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.82080
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51780
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.32207
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.32495
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21966
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4938
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.72129
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.52057
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.62152
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.32189
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01765
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31845
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.22148
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51729
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5970
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.92305