>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51742
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31959
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01747
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11911
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41832
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01756
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01798
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41715
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91846
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01961
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11743
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21780
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81860
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81796
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51726
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61711
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51618
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11841
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31843
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01684
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21736
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21813
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61874
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21784
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01766
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31857
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71748
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12707
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61926
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81774
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21700
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01817
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.91449
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71808
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11800
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01739
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51777
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5970
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.41438
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01889
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71877
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01572
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4867
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01692
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.72165
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42355
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.02145
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31803
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31941
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.41420
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61548
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.61435
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51951
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91723
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31783
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51718
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71839
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71836
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11829
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51753
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81924
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41805
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91888
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81952
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01811
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.42025
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51950
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51927
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91773
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41760
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91817
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41828
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31852
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11704
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01875
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.71438
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01743
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31835
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81952
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91922
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61745
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.91475
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61764
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51863
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51761
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.91407
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51729
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11972
   Rifugio Auronzo DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.42229
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11843
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21768
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51703
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61832
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21614
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01834
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11898
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31908
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71998
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01781
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.32126
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32450
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.32189
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.72297
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.52005
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01970
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12241
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61804
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61801
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51883
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01889
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51878
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.11546
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01790
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31836
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51748
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61896
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91784
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71909
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01964
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51780
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51741
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81854
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41752
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81814
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91884
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81911
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.62040
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21972
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31934
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71808
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21966
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91861
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21939
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81895
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01816
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51923
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.22148
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32308
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11912
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91746
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31955
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11812
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11728
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.71362
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32635
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.62151
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.22320
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11845
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21965
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.61347
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01609
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81890
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.72192
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.32105
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01871
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71810
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.41481
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21771
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41863
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01862
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51789
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51942
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41789
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91841
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.32051
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51975
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.52072
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21941
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21907
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31912
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31872
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31772
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31845
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.81519
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41809
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81813
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11822
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.82091
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.51516
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11851
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11875
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01862
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71767
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11909
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21904
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41924
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61960
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42181
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71799
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11886
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51796
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21762
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51853
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31828
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.21511
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.81528
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.41375
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31905
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.71329
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51875
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21825
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81796
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.52057
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.22035
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.32373
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41830
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81850
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91912
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81960
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91878
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.82117
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81865
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71942
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31832
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5903
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51853
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11965
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.52065
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51795
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71825
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.92049
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31818
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01963
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.32099
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31900
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71879
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8926
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.41539
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41929
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.72081
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31887
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01896
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61892
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81801
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31952
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12464
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22447
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72266
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51821
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21875
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71844
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21801
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91841
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11971
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51971
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21956
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41867
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31839
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.42109
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11997
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.22068
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.52037
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61933
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.12013
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11609
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.72129
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.92257
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.22029
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21999
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81912
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71886
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41952
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01888
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91983
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61818
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11826
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81857
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81809
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.82234
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21626
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.62419
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81994
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.02007
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.62062
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.02055
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61904
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61792
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81907
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01857
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4938
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.22007
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21910
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2912
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41879
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21880
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.91538
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41840
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71827
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41942
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91812
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01894
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41837
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91928
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.12054
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21622
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91653
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.32496
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.82092
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.12043
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.82081
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.12250
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.62142
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.52102
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.62067
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.11569
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.22247
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.02108
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.02120
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.42035
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.52112
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.51040
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.92149
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.32033
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.01067
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.12048
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.92051
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41699
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41672
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.72110
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.32053
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22567
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.02207
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01745
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.82176
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.82140
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.02062
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.32255
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.52185
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.42163
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.52038
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.72075
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.22199
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.12273
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.32207
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.42217
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32294
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62226
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.32115
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.72204
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.62152
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02345
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22204
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92318
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.32381
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.52139
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.72286
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.12410
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62243
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.52140
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.72174
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12756
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22243
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.22047
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.22112
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.12164
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82276
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32516
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42532
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13268
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72249
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.72088
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.32177
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.32325
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.32332
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11868
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02717
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.62543
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02559
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.32245
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42228
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32254
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.52166
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52660
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.92306
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.11082
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12696
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.63500
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22314
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62510
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.42389
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.62559
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22345
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62446
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91800
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.02220
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02527
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.92407
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.52375
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.63171