>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51530
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31756
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01533
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11705
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41628
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01552
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01590
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41498
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91635
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01757
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11547
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21582
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81656
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81599
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51516
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61511
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51419
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11624
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31634
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01466
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21528
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21613
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61670
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21554
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01542
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31651
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71550
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12468
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61730
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81578
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21491
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01593
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.91235
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71609
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11594
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01532
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51560
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5758
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.41238
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01702
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71666
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01367
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4651
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01480
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71961
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42151
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01940
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31595
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31720
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.41209
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61350
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.61233
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51737
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91508
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31555
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51504
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71641
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71627
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11622
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51543
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81713
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41562
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91683
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81718
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01610
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41821
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51749
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51722
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91568
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41556
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91622
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41634
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31648
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11497
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01658
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.71228
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01535
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31620
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81739
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91704
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61537
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.91261
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61541
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51669
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51561
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.91192
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51513
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11762
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11599
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21535
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51497
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61630
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21416
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01639
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11687
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31698
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71793
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01562
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31928
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32242
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31973
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.72106
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51799
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01731
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12035
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61602
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61571
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51676
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01694
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51674
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.11338
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01594
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31613
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51519
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61694
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91590
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71707
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01735
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51549
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51547
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81659
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41548
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81605
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91690
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81700
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61838
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21756
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31726
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71607
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21756
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91647
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21733
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81685
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01603
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51690
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21940
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32114
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11704
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91524
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31732
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11587
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11530
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.71125
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32417
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61931
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.22103
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11645
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21759
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.61114
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01406
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81685
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71981
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31886
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01633
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71597
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.41261
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21558
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41653
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01649
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51553
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51724
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41554
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91624
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31841
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51755
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51849
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21737
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21701
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31704
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31662
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31560
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31620
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.81309
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41580
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81588
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11600
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81882
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.51300
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11640
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11644
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01645
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71556
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11704
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21710
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41685
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61753
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41955
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71584
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11659
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51567
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21555
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51637
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31614
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.21297
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.81287
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.41153
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31704
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.71112
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51668
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21604
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81584
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51845
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21823
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.32166
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41622
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81645
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91696
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81753
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91665
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81915
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81661
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71740
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31619
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5692
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51636
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11756
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51841
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51557
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71620
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91843
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31603
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01747
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31874
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31688
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71657
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8691
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.41306
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41727
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71865
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31672
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01691
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61692
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81595
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31744
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12242
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22227
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72053
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51619
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21670
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71636
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21581
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91631
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11776
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51777
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21740
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41645
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31612
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41874
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11794
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21829
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51828
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61726
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11785
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11400
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71933
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.92064
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21815
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21790
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81697
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71685
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41739
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01635
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91765
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61614
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11622
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81666
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81598
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.82022
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21423
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.62214
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81761
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01798
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61816
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01847
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61697
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61585
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81673
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01622
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4721
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21782
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21681
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2692
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41660
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21650
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.91318
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41635
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71616
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41738
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91595
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01689
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41624
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91718
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11849
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21407
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91433
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.32292
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81887
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11799
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81880
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.12042
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61926
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51886
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61855
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.11338
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.22040
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01868
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01920
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41832
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51899
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5808
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91922
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31829
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0853
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11842
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91849
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41494
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41448
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71905
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31841
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22356
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01989
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01525
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81965
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81930
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01829
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.32044
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51948
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41924
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51835
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71873
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21987
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.12070
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31975
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41981
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32069
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62003
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31912
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71993
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61934
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02122
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21990
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92110
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.32173
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51906
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.72072
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.12209
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62003
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51937
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71933
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12537
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22008
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21842
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21894
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11963
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82072
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32302
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42320
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13060
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72037
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71879
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31962
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.32098
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.42030
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.32113
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11644
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02512
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.62335
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02346
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.32038
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42008
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32017
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51969
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52433
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.92070
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1843
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12469
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.63246
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22021
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62226
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.42131
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.62299
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22097
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62159
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91513
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01963
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02261
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.92154
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.52108
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62903