>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11745
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31838
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51751
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51782
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51924
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11813
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01873
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51790
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41809
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61803
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.32190
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01783
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51728
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21787
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01768
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31785
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11832
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61765
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11846
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21769
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81814
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11823
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.32208
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.42218
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62244
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.72176
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22245
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32255
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22315
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62511
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62447
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.42164
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.52186
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11875
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51797
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31839
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81907
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01858
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41880
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21882
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.12044
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.02109
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5974
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.81528
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.41481
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.41440
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.71440
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.51517
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.91540
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51732
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4939
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5904
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.91451
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.01067
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51884
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.72298
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91923
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01890
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.82092
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.02056
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.32327
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.62544
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.62560
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81953
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.11549
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.32257
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.82093
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.72194
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81926
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.21513
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.81520
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11868
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.41423
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.61436
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21623
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91654
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.41540
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01745
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.91408
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.91477
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41807
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91747
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71767
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31773
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41789
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21763
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11728
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51704
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31838
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01746
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41717
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01686
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21737
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91725
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11707
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21771
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51853
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.52376
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.92307
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52662
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.52112
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.62069
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91929
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81912
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71879
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51795
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01694
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.12014
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11974
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21782
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81863
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31858
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31805
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91889
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01876
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31844
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.92150
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.62064
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.22201
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.22008
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12697
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81954
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11844
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.42109
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31909
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.72000
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.82179
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.12251
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.12274
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.72206
   Rifugio Auronzo DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.42232
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.32333
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41943
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11998
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61934
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21876
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.02008
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61905
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.22049
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.52040
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.72076
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31901
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.32034
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.22114
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21704
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.12166
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51744
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01817
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.12050
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51720
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51780
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01751
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01741
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.12055
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41839
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81852
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81796
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21826
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11852
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91842
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41753
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51762
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91774
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31832
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71826
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31819
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01896
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91814
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71828
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81811
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91841
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21801
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51822
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81801
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51754
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.42038
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.71363
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.41378
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91802
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.71332
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.11571
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41673
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.61348
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32308
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01863
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31872
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11910
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61961
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51877
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.22068
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81775
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.22149
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21957
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.72167
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42356
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.02147
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61834
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61805
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51743
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91785
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81911
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.52037
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71886
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31887
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91862
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31845
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71809
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71878
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41868
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.62153
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81797
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.52057
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11801
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71809
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.63173
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21966
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41931
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41952
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01888
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61818
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21911
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41840
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41831
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92318
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.52140
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22347
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.52074
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51976
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.32107
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31943
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.62152
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.22321
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32636
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.22032
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.22000
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.92051
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91985
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.02208
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.72289
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41699
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41924
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01862
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51944
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41865
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81815
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71910
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61899
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51879
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.52007
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11899
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01836
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51953
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61928
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12709
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61875
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11886
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91912
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81961
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02529
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42229
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02561
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02720
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.32179
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82279
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22207
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62228
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22570
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.52103
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51853
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91879
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72253
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4868
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.11085
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2912
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.51041
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8926
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.62042
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01967
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12242
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01972
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01962
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32451
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.32127
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31854
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.42027
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.72082
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91848
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21972
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31956
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31913
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13271
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42535
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32519
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02349
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32297
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81996
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72267
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22450
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12465
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.32099
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.52067
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11966
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42183
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81865
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71945
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31954
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71846
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11973
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51971
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.02223
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51621
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61549
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31829
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31906
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.02064
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01575
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21616
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.72130
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21627
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11609
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01610
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.52140
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.92258
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.32383
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.72089
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.32246
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.52167
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.63502
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.42391
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.92410
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.82235
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.32116
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.82141
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.32054
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11827
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81857
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.32497
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.82083
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.62142
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.22248
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.02121
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.92052
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.72110
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.82119
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71800
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01793
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51865
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61748
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41831
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91820
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41763
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01892
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61713
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71751
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61793
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81856
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91885
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21904
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21943
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.32052
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21908
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71811
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81891
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11912
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11846
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21967
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81895
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.22035
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.32373
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01963
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01897
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61893
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.62420
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.12414
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12758
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21940
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51929
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31961
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11914
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41835
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01758
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01801
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21815
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01820
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71841
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71838
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01813
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51953
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31935