>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col ▲ ▼Gebied ▲ ▼Regio ▲ ▼Vanuit ▲ ▼L
▲ ▼
hm
▲ ▼
h
▲ ▼
gem%
▲ ▼
zwi
▲ ▼
hits
▲ ▼
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.63395
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.53381
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.93437
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.03387
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.03389
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.93385
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.63420
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.23386
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.63400
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.43387
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.63402
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.23385
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.63415
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.13393
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.13376
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.93419
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.53386
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.53390
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.33412
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.43374
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.33384
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.03381
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.63378
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.03402
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.13372
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.33378
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.33387
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.33373
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.73382
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.73369
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13385
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.43375
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.33380
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.83381
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.13413
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.23387
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.23405
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.23373
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.13384
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.73375
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.53380
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.63519
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.03237
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.13393
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.73379
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.53381
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.33370
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.93389
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.23373
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.03375
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.63368
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.73383
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.33379
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.63363
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.33391
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.43380
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.33384
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.13372
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.23390
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.73370
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.53366
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.43390
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.53370
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.33376
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.03373
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.83391
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.83367
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.03404
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.03394
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.23370
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.33374
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.73381
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.43380
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.43372
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.93373
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.13398
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.03374
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.33375
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.93371
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.53374
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.53373
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.43392
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.03372
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.03366
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.23364
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.13367
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.63368
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.53377
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.63385
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.13374
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.83366
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.13379
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.83369
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.33370
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.93365
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.23371
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.13369
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.93371
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.43363
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.03368
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.93373
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.43364
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.73374
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.43358
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.93366
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.23359
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.43354
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.23364
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.23356
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.23366
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.43360
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.03365
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.83369
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.63360
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.63367
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.03364
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.63371
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.03356
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.83377
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.63364
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.23359
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.83360
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.83373
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.83365
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.13354
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.63352
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.93355
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.03355
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.43359
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.73357
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.83355
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.23359
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.23359
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.93364
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.73360
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.13369
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.13357
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.63355
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.53388
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.23383
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.13362
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.43369
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.33355
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.43354
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.23369
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.53364
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.13369
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.93361
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.23362
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.73355
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.23366
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.53365
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.73376
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.23363
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.13372
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.33383
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.83364
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.63358
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.03361
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.33386
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.73361
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.43350
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.43366
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.83356
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.73386
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.33356
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.33361
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.03352
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.33357
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.93352
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.73367
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.53372
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.53371
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.13360
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.53350
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.53362
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.33360
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.73381
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.83359
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.83364
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.93366
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.83362
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.93349
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.83370
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.63237
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.63237
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.43361
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.33358
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.23360
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.53370
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.83359
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.23362
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.53355
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.73368
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.33360
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.43351
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.83359
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.23361
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.33366
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.53384
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.23371
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.53366
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.13360
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.73357
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.43356
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.63354
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.43362
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.23349
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.13237
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.13354
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.73362
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.03348
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.13367
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.13346
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.53351
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.83353
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.13367
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.83369
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.43351
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.83354
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.33349
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.33373
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.33353
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.33351
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.23354
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.23365
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.53358
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.53360
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.33355
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.93354
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.43389
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.53363
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.53367
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.03353
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.43339
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.23370
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.43365
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.73365
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.03373
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.33348
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.73357
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.83376
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.03363
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.63372
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.23356
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.13348
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.23373
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.63358
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.33348
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.73344
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.13363
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.13350
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.93237
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.53237
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.33357
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.93383
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.13349
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.33358
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.23377
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.53358
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.03355
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.83351
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.23356
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.93358
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.23354
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.73354
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.33351
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.23365
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.63387
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.83357
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.93343
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.83355
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.43367
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.83356
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.53348
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.53359
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.03366
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.73358
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.93346
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.63359
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.53349
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.33357
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.03354
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.13358
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.53355
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.03370
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.53353
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.63358
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.63352
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.13350
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.03372
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.53353
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.73357
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.33352
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.13237
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.33366
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.33354
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.03375
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.73362
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.33356
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.13354
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.03344
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.23377
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.63347
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.53365
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.23354
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.13343
   Rifugio Auronzo DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.43351
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.13373
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.53349
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.93353
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.53363
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.53370
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.63362
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.93369
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.63363
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.93341
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.83355
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93237
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.33356
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.03360
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.73346
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.03370
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.13368
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.33359
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.43377
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.93377
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.43354
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.93347
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.53344
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.53352
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.43348
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.03358
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.83354
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.93353
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.43348
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.83356
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.53374
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.13346
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.73354
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.73352
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.53343
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.33346
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.93349
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.53352
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.63360
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.63350
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.43352
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.33358
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.33347
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.03362
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.43349
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.73344
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.03379
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.43351
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.03343
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.73360
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.03344
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.43345
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.53353
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.53358
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.03346
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.13354
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.73356
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.93351
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.03353
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.23351
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.83343
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.63350
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.13343
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.73350
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.33353
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.03343
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.23337
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.63345
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.23342
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.23341
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.03342
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.33349
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.13363
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.53360
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.63338
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.53345
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.83350
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.83356
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.23365
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.13355
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.03350
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.93365
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.43342
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.03372
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.03335
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.43353
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.13391
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.03346
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.33361
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.53363