>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82654
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42580
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.62263
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.02174
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.32521
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.92228
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.52308
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.52175
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72559
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.82248
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.52268
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.82113
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02859
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.42275
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.52180
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.92255
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.52437
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.62249
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.72198
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.62184
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.03083
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.02151
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22913
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.12181
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.52241
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22604
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12979
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02865
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.42211
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62571
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.12239