>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51573
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31631
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01579
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11616
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11819
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71951
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01887
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22051
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62190
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11603
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62024
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61589
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51708
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21669
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51586
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22031
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81691
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01649
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01641
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32037
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11662
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81607
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41676
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41942
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31629
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.42002
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21551
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11563
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61557
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51537
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51966
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41601
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31574
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51529
   Sierra de LĂșjar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11640
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11619
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62256
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21575
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51567
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31993
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31990
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01559