>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51895
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31947
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01883
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11951
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.12149
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.72285
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.02214
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22454
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62573
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11915
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62352
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61901
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.52030
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21986
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51900
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22353
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.82011
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01981
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01969
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32379
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11977
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81919
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41984
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.42267
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31940
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.42322
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21891
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11849
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61868
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51851
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.52291
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41915
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31888
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51829
   Sierra de LĂșjar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11934
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11925
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62613
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21884
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51890
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.32313
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.32287
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01866