>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51732
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51862
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02349
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71766
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01693
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61784
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62070
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01707
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51802
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91760
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72096
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11742
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41746
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81659
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42074
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91730
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51790
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82125
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61723
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22047
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51695
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81804
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02567
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51948
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12531
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61749
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22410
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11718
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41717
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02403
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.32020