>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51914
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.52052
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02568
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71951
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01877
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61966
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62266
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01904
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51997
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91954
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72294
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11947
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41977
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81858
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42274
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91924
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51984
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82325
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61922
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22255
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51893
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.82005
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02769
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.52150
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12746
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61945
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22611
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11935
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41903
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02603
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.32218