>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22620
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.52404
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92605
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.42093
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.22214
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.62078
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.02152
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.42206
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.72143
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.52291
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.22361
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.22207
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.52133
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.62260
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.12195
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.32138
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.02110
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32557
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.22409
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.82166
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.92044
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.52000
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.62067
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.62081
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.02399
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42605
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.72429
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.82055
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.42202
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.22214
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.32142
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.92118
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.32121
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.72054
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.72183
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.63437
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.72088
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.12064
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.52350
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.82053
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.42098
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.62407
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.42108