>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13532
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42784
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32767
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12712
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22699
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32697
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02633
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32553
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72512
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12487
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42433
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.32379
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.32352
   Hundsr├╝ck (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.52339
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.72327
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.62291
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.42276
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.02271
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.82251
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.22230
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.02222
   Hundsr├╝ck (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.12219
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.32210
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.02202
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.32197
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.32106
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.92092