>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13132
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42389
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32380
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12324
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32320
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22302
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02198
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32149
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72129
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12108
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42043
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31998
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31952
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71941
   Hundsr├╝ck (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51913
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61909
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41895
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81840
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21835
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01835
   Hundsr├╝ck (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11827
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31816
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01814
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01813
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31775
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31723
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91711