>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31732
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32432
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61945
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.22116
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31902
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51770
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51864
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91857
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21827
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21805
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91775
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.02002
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.72085