>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51585
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31806
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01587
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11760
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41675
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01596
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01640
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41554
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91682
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01806
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11591
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21622
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81708
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81645
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51566
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61559
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51466
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11674
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31673
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01517
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21576
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21661
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61713
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21609
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01593
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31701
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71594
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12518
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61772
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81622
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21545
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01653
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.91290
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71653
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11646
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01584
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51616
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5815
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.41285
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01743
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71715
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01413
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4702
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01531
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.72011
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42200
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01994
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31646
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31773
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.41261
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61395
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.61281
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51791
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91560
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31609
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51555
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71690
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71678
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11674
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51597
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81766
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41622
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91725
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81776
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01657
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41867
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51797
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51771
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91615
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41607
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91665
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41677
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31693
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11549
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01705
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.71283
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01591
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31674
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81789
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91756
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61592
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.91306
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61593
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51715
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51603
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.91251
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51568
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11810
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11655
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21587
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51549
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61675
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21464
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01682
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11731
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31751
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71846
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01615
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31971
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32291
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.32027
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.72153
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51852
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01785
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12080
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61651
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61627
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51734
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01742
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51720
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.11387
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01643
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31666
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51575
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61738
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91637
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71753
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01785
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51607
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51596
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81706
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41594
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81648
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91730
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81748
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61882
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21804
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31780
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71651
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21805
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91700
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21783
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81736
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01651
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51746
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21994
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32163
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11752
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91577
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31788
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11641
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11574
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.71177
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32470
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61983
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.22158
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11692
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21806
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.61165
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01453
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81735
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.72034
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31943
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01691
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71651
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.41318
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21606
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41705
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01703
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51612
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51779
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41610
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91677
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31892
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51807
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51905
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21781
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21753
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31748
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31707
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31613
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31677
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.81353
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41635
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81642
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11655
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81937
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.51352
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11693
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11698
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01695
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71605
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11752
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21754
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41732
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61798
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42013
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71633
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11708
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51621
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21604
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51686
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31667
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.21346
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.81346
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.41202
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31749
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.71159
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51718
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21658
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81630
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51899
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21874
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.32218
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41666
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81689
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91748
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81794
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91720
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81963
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81708
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71783
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31669
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5741
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51685
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11798
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51886
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51616
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71664
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91888
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31649
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01795
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31924
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31733
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71710
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8746
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.41365
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41778
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71912
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31729
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01737
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61734
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81638
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31793
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12294
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22273
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72100
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51664
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21715
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71685
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21632
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91684
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11820
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51820
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21795
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41704
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31663
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41926
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11838
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21888
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51875
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61771
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11835
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11449
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71979
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.92106
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21867
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21837
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81748
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71730
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41790
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01686
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91811
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61660
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11669
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81707
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81648
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.82070
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21465
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.62261
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81812
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01847
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61878
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01897
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61746
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61633
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81727
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01676
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4768
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21829
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21739
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2741
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41711
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21706
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.91371
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41683
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71663
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41783
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91649
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01737
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41669
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91765
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11894
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21455
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91489
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.32338
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81933
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11857
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81920
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.12091
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61975
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51937
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61906
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.11392
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.22087
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01927
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01965
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41875
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51946
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5861
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91974
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31876
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0903
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11889
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91897
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41542
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41497
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71961
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31897
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22397
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.02045
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01575
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.82014
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81978
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01898
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.32093
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.52003
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41979
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51882
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71917
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.22026
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.12112
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.32031
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.42037
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32121
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62060
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31963
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.72041
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61988
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02172
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22037
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92154
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.32218
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51961
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.72117
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.12255
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62059
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51983
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71989
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12584
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22066
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21886
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21946
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.12003
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82115
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32352
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42362
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13104
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72085
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71927
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.32007
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.32153
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.42071
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.32166
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11700
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02557
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.62382
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02392
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.32084
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42064
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32072
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.52014
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52491
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.92131
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1895
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12520
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.63309
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22099
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62303
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.42200
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.62368
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22158
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62237
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91589
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.02029
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02335
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.92219
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.52183
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62977