>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.92060
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.32075
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.32156
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.32169
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.02172
   Hundsr├╝ck (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.12187
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.02190
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.22198
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.82220
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.02232
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.42244
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.62261
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.72295
   Hundsr├╝ck (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.52304
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.32317
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.32347
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42398
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12453
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72479
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32519
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02600
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22664
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32665
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12679
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32734
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42750
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13491