>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51788
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81815
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91828
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81840
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11842
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71846
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61847
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71849
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61860
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61875
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41879
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41879
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31895
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91899
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01903
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41908
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31915
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51918
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31929
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71929
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71934
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01937
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81949
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11950
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21958
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41970
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41993
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21998
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.22004
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.62007
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.52079
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.52102
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.22112
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.52185
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.02189
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.22193
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.62195
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.72205
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32349
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92362
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42396
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22397
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.63214