>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12753
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22787
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12554
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.32419
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.02311
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42856
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32844
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32781
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13624
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42468
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.02312
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.02240
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.92164
   Hundsr├╝ck (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.52383
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.32287
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.32193
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.22304
   Hundsr├╝ck (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.12258
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02732
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.72416
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.62381
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.42318
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32636
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.32431
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.82294
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72553
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.32279