>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col ▲ ▼Gebied ▲ ▼Regio ▲ ▼Vanuit ▲ ▼L
▲ ▼
hm
▲ ▼
h
▲ ▼
gem%
▲ ▼
zwi
▲ ▼
hits
▲ ▼
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.33351
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.73376
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.83377
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.33361
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.33391
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.43348
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.63387
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.73361
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.03375
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.13360
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.23365
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.33357
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.33359
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.53371
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.93365
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.03350
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.03366
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.43356
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13385
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.33366
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.33380
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.43375
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.03372
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.33354
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.13350
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.23363
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.13372