>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21819
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31731
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51533
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51881
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51787
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51768
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71646
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.72098
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71574
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71966
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72080
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81791
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82095
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81669
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91793
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.91226
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91539
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.91289
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91561
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91664
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91624
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01560
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01639
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.02020
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01620
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01593
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01901
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01675
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11432
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11619
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11870
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11652
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11667
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22041
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22068
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21605
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21844
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21681
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.21326
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21521
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21641
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31755
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31904
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31858
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32100
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31651
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31989
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31590
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31689
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32051
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41856
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41711
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.41239
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41584
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41611
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41521
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41850
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41655
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41955
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.42013
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51528
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51563
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51645
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51721
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51663
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51862
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51597
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51695
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51587
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.61262
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61754
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61863
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61714
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71614
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71897
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.71262
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.71141
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71710
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.71156
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71892
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72064
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81610
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81996
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81620
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81690
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81744
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81917
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.81335
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91466
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.91266
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91745
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91647
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91596
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91693
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01680
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02149
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01564
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01717
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01722
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11676
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11834
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.12097
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11782
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11731
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.11367
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11673
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11527
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2718
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21732
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21784
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.22009
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21696
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21610
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21553
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21866
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31673
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31630
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31787
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31766
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.32127
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31751
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31920
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31624
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41661
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.41338
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41597
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41529
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41651
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41574
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.52154
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51714
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51586
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51701
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51964
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5839
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51550
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5719
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51593
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51868
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51575
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61572
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61613
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.62342
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61964
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62207
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62035
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61603
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71582
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71645
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71907
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81625
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81777
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81628
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81632
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81703
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81750
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91713
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.92198
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91871
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91653
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91663
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01630
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01762
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01785
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01492
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01775
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01621
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11874
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11684
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11575
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21759
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21921
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21445
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21587
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21435
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21449
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.32073
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31640
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4682
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41987
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.41294
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.41265
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51995
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51578
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51590
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51979
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61722
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.61144
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61657
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71670
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81724
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81620
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91951
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01572
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01556
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01666
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01395
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01829
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01947
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01650
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01577
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02373
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11717
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11674
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11812
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11651
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13087
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11737
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.11368
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21632
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21734
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32272
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.32142
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31941
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32332
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31714
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31680
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31587
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42039
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42347
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.51330
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61884
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61378
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71822
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71660
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71687
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71632
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81688
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81604
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81916
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81714
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81768
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81714
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01685
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01716
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01510
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01665
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01763
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1877
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11632
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11557
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11987
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21565
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21854
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31642
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31957
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31659
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31653
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.32067
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31730
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.41180
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4749
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41764
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51751
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51830
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51584
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51914
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51926
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61538
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.62241
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61756
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61571
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.72022
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71768
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71665
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.72011
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81730
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91734
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91709
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92136
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01664
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01861
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01726
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01875
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11791
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12064
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12563
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21587
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21583
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22255
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31874
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31732
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41766
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41688
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.42053
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51777
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51755
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61726
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71630
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91723
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01624
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02308
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.12236
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12271
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11734
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22018
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.22134
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.32194
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.42172
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41659
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41685
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51450
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51545
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61778
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61640
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61696
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62036
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71963
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81688
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81945
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81693
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81905
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.91348
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91878
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11820
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.22069
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.32007
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31651
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41586
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41677
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51664
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61955
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71633
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81960
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91620
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.92089
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02538
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01566
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0879
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.12069
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11800
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21808
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22136
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31647
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41477
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41648
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51855
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61851
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.63286
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71737
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71691
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.81320
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91675
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01437
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.02006
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11631
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21972
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21714
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21771
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31702
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.32320
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41903
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62274
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8723
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.92109
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91556
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12498
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21785
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21764
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21864
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31774
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.32202
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51941
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51802
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51695
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61634
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71939
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71992
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01971
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12502
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11652
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21787
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31873
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41756
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.62364
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61963
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11624
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32450
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5790
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51874
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.32004
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32140
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42181
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52465
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62949
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.72134
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22382
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.82048
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51546