>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61901
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51947
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32374
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.63238
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51810
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61875
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.02217
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41996
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91925
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.22143
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81840
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42423
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71956
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.72234
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11977
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31938
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41933
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61886
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.22025
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01967
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41906
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91862
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.62033
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21985
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11867
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22426
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71960
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41904
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92391
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31955
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.52106
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81975
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.22028
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.52135
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71875
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01928
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.42019
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71871
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31922
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.22218
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.52212
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81865
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.62220