>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.63481
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.72450
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42631
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.02451
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.52377
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.52336
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.22388
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.92163
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.12116
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.72138
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.62124
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.52456
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.12247
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22665
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.22238
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.42227
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.72170
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.72231
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.62118
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.42116
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.32170
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.82209
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.42130
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.22229
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.22261
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.72104
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.42148
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.42248
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.82104
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92650
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.32143
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.82100
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32581
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.22430
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.02200
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.52049
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.62286
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.92091
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.62456
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.02162
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.32189
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.62124
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.52176