>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01722
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51715
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82141
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81821
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42089
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81675
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61801
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91747
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51751
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.32035
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51806
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61767
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11756
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11735
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62087
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01708
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72112
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41731
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51967
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51817
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02423
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91777
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41761
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51880
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02371
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02585
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71781
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61741
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12546
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22426
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22065