>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51568
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5815
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.32027
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51899
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.72153
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.42200
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.92131
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11646
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22398
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21805
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.82070
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.32218
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21994
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31677
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32470
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51961
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61983
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.72011
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.32338
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11674
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21781
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31729
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31892
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21739
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.12091
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71979
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51820
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.32031
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.62382
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11655
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51875
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21795
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12518
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62977
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31667
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01994
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12521
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62303
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21888
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91577
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.02029
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41778
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71961
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81920
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71715
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.81346
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.32163
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.22158
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11820
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81978
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61651
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71753
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51715
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21806
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52491
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31793
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41666
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41926
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.72034
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61975
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.92106
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.22158
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8746
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91637
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02557
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01898
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51607
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71653
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.91371
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41497
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0903
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51566
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4768
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91700
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41704
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.63309
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.42200
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41790
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61746
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51466
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31674
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71651
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91748
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01453
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.22087
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91897
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81963
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61878
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11838
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61713
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21829
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11752
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21609
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01897
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31749
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81708
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61798
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22273
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41607
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01593
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61660
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71783
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01531
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51686
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81708
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12294
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41677
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.62261
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1895
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.22037
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81789
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71651
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51771
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.32218
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.72041
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31609
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01591
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.12255
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51852
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01743
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21587
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51937
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41705
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12584
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31897
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71685
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61592
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51797
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.02335
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31666
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21874
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61988
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41711
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61559
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.62060
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91725
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81937
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31751
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71710
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61738
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81748
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81749
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01705
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12080
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21604
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.92154
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91756
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.51353
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11760
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31971
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51779
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71678
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01785
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51946
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.32166
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01643
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.42064
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81735
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01691
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81736
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42362
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41783
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32352
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01795
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.41202
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71846
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11674
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01682
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02392
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42013
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.52003
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61772
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31773
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81622
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71690
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91888
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81638
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.32084
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91730
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.12003
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11574
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31673
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.52014
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13104
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81706
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.42071
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21754
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01847
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81933
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01575
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01676
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51983
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11835
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2741
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11810
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.92219
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51575
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31701
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01596
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81645
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11591
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01517
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01413
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51616
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91682
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01686
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61593
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21455
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71927
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61395
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.11387
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11655
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5861
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11692
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01785
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.41318
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01640
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.41365
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71605
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91974
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81648
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81727
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21783
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32291
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21464
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31806
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61906
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.32153
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81794
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41542
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.61165
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01965
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01742
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51734
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41622
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61633
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.62368
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.52183
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4702
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11698
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21867
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51720
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5741
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61627
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11731
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41635
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31693
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31646
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62059
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21606
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.41285
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11708
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21465
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31963
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01737
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21622
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62237
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71917
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21658
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01703
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81642
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41683
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21804
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51603
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91720
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51886
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41554
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31663
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01806
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81776
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.32093
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11549
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02172
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81707
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31780
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11798
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91765
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61882
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.42037
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21661
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51596
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91489
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21715
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.12112
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81630
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21753
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41594
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21946
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41979
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41610
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.81353
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11857
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.71159
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41669
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51746
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31788
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.72085
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51621
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21576
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71633
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51597
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32072
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71912
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11700
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61675
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22066
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31733
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91677
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.22026
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.91290
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51882
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.11392
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.71283
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81648
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21886
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32121
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71730
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22099
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.61281
   Banyuls PyreneeënCataluñaEspolla9.52683572.80.82115
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.32007
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11641
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61734
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31649
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01737
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51616
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61771
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51685
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11449
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71663
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11752
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21706
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11693
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.21346
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.82014
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01927
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91560
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11669
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71664
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41675
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21632
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51549
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91665
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.71177
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.41261
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51664
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01588
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31613
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31924
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21545
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81766
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91811
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41732
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01615
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81812
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41867
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71989
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91615
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91684
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91589
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01657
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01695
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01651
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71594
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11889
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01584
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31669
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.91306
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01653
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51612
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11894
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41875
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31707
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51585
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31943
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91649
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.72117
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.02045
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72100
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51555
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51905
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.91251
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51807
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51718
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31748
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81689
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51791
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21837
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31876