>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.13491
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42749
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32733
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.02600
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.32519
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.82219
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.72478
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.22664
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.12679
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.72294
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.32317
   Hundsr├╝ck (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.52304
   Hundsr├╝ck (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.12186
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.42398
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.32156
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.32168
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.22197
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.62261
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.02232
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.12452
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.02189
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.32665
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.32347
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.32075
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.42243
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.02172
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.92060