>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.62189
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.62254
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.22049
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.32035
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.22029
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71949
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.62022
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.42000
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31992
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41941
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51965
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01887
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11819
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21669
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41676
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01640
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81690
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31629
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51584
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11660
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11618
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81606
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41600
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51572
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01648
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11601
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51706
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51565
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51535
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31628
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61588
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31989
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01577
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21550
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11615
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61555
   Sierra de LĂșjar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11638
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31572
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01557
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21574
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51528
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11562