>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col ▲ ▼Gebied ▲ ▼Regio ▲ ▼Vanuit ▲ ▼L
▲ ▼
hm
▲ ▼
h
▲ ▼
gem%
▲ ▼
zwi
▲ ▼
hits
▲ ▼
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.93437
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.03389
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.43387
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.63415
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.53390
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.33384
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.73382
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.03237
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.53381
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.33370
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.33379
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.03373
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.83391
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.33374
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.73381
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.93373
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.03372
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.23364
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.63385
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.83366
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.33370
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.63360
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.23359
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.83360
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.83365
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.13354
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.93364
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.73360
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.13369
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.53364
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.13369
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.73355
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.33383
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.73381
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.83359
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.83364
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.63237
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.63237
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.33360
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.33366
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.73357
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.23349
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.13237
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.23354
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.23365
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.33355
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.73365
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.83376
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.03363
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.23356
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.13348
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.93237
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.53237
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.13349
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.93343
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.83356
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.03354
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.13237
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.23377
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.53370
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.63363
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93237
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.43377
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.93377
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.43354
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.63350
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.03343
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.03344
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.73350
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.53360
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.63338