>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81219
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91255
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12559
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41834
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81360
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71473
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31474
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31322
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61445
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01347
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01330
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31260
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41451
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01364
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31326
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91253
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01102
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7738
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91002
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1908
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4749
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21678
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71586
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91656
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61532
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51438
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31324
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21408
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21376
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01539
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31998
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51378
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31454
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1376
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4266
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2298
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5366
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8286
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71257
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81271
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01289
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71544
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01371
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21259
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11336
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91507
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81509
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21210
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31303
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91305
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81572
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81211
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41206
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61451
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51413
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71249
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62320
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31222
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4322
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5296
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5362
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0398
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51162
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31215
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81187
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41117
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71555
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81196
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21467
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31693
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01522
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91668
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01236
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41305
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51429
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11419
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11408
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01264
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51175
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41425
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11391
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61487
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81240
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91642
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71212
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81286
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21296
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31843
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31407
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91408
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01323
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21387
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61151
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21360
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51380
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71348
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61330
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61308
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21916
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02044
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61564
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51290
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51268
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2998
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91020
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9864
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9831
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01103
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2911
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4845
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4924
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51241
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41221
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21195
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51417
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51610
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81196
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71161
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81232
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01081
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21122
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71255
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91267
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01265
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71600
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41240
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11181
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11199
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81246
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01204
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11333
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01402
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11168
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81482
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31604
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71253
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41253
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91147
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31168
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21181
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91611
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91324
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91108
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41106
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11105
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9840
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4843
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51099
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9909
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5919
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7839
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4825
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8884
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11160
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91157
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61592
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21521
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61664
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01167
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61157
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51142
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31156
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21465
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91257
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21319
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62746
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31554
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41241
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51258
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41168
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01186
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81264
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91285
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11301
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31318
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71462
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01450
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31221
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51530
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71224
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11216
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81244
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21554
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11241
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91225
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71427
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71222
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21416
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21423
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11493
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11244
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51128
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61280
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51376
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21558
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01874
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12069
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51307
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81528
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01453
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11021
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01008
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51004
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71548
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31838
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31872
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11312
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41247
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01235
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31544
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21319
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11624
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41563
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11364
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01667
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71659
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21794
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11814
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31622
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51397
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61323
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31236
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11315
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61223
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51500
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21602
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81295
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71198
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71453
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11205
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01147
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11244
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61164
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41183
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21153
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31517
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51144
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51268
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21148
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01204
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61821
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81348
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91347
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71676
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61781
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51315
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01314
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81469
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01465
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31618
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31205
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71547
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91363
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91461
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51152
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81201
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91211
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31191
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41412
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31271
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91210
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21214
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01221
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01170
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51142
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71208
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31405
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21202
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31528
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41078
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81636
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8901
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6866
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1943
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11193
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81287
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51143
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41161
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61525
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41508
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31209
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51159
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21165
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41152
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51113
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21405
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11202
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11974
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11350
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81297
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61312
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41219
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11577
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21382
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51250
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91201
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51155
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61198
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21277
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01258
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41737
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61247
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21320
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31291
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41333
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21349
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6727
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41020
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7725
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61413
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11627
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61307
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11266
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41595
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31652
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41474
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21561
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41337
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31241
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31264
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31214
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71411
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11391
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41541
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81361
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21409
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01254
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71269
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21319
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01333
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31715
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41249
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81283
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01186
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01201
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21227
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11772
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71216
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51347
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51332
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31345
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01300
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12053
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61318
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01234
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61792
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31328
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11247
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31522
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91303
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51452
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51969
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01140
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31209
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61421
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51246
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41283
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01736
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51251
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11282
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51441
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71299
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81327
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81476
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81412
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31715
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61144
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71141
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71192
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31416
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31467
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71430
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21003
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51432
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21026
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6963
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01348
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41613
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0973
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61185
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51147
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31479
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51449
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11182
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81188
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31338
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51151
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21096
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01155