>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81099
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91149
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12391
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41665
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81245
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71349
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31360
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31211
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61338
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01245
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01237
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31172
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41357
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01278
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31216
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91160
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01007
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7635
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.9856
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1772
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4642
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21563
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71424
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91507
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61419
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51323
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31212
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21283
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21258
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01404
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31864
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51270
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31338
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1221
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4162
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2181
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5216
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8175
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71161
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81181
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01195
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71395
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01254
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21149
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11231
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91364
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81364
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21125
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31214
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91215
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81445
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81105
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41091
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61295
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51291
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71149
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62148
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31113
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4210
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5190
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5264
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0249
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51077
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31112
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81081
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41027
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71454
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81083
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21354
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31572
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01398
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91513
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01128
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41183
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51311
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11310
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11269
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01149
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51072
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41275
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11285
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61341
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81132
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91507
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71114
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81191
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21191
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31708
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31302
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91276
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01235
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21280
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61068
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21253
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51260
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71248
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61231
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61202
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21770
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.01894
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61423
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51187
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51163
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2887
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9911
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9778
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9742
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.0970
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2810
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4756
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4811
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51132
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41114
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21096
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51288
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51457
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81097
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71066
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81133
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.0998
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21020
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71128
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91165
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01166
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71454
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41136
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11082
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11105
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81127
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01091
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11207
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01253
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11075
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81368
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31457
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71149
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41144
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91049
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31070
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21080
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91457
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91208
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91009
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41011
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11009
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9742
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4739
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.5995
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9780
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5805
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7740
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4721
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8777
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11057
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91056
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61434
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21383
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61511
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01075
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61058
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51058
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31067
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21318
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91170
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21212
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62588
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31400
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41154
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51146
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41077
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01094
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81172
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91172
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11196
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31202
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71332
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01298
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31118
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51383
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71117
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11099
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81133
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21402
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11132
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91123
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71294
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71119
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21282
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21282
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11353
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11131
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51043
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61182
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51272
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21419
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01731
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.11965
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51206
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81421
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01297
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1914
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0899
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5902
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71423
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31687
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31772
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11223
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41149
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01141
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31449
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21211
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11519
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41455
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11250
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01508
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71543
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21677
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11697
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31464
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51273
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61205
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31115
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11198
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61117
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51359
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21454
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81177
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71082
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71306
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11106
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01048
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11145
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61058
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41084
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21060
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31401
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51056
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51173
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21043
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01108
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61643
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81236
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91263
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71574
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61604
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51225
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01221
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81346
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01342
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31471
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31086
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71429
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91249
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91350
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51051
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81090
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91094
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31090
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41268
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31167
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91102
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21102
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01111
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01073
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51030
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71112
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31271
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21082
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31386
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.4942
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81491
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8786
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6769
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1834
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11041
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81173
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51041
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41062
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61373
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41358
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31116
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51055
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21062
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41052
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51026
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21295
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11101
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11808
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11240
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81202
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61193
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41095
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11435
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21276
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51137
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91097
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51062
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61100
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21162
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01144
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41630
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61137
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21202
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31164
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41219
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21240
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6627
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.4884
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7617
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61303
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11480
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61195
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11177
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41451
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31500
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41360
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21419
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41222
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31133
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31173
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31128
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71312
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11271
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41397
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81258
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21281
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01159
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71183
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21216
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01217
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31598
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41155
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81191
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01085
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01103
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21133
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11623
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71124
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51234
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51230
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31247
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01194
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.11877
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61212
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01144
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61668
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31230
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11154
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31382
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91198
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51313
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51806
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01024
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31107
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61281
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51135
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41179
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01574
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51146
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11177
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51301
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71203
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81230
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81335
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81255
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31580
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61061
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71055
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71090
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31291
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31329
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71290
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2899
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51266
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2900
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6865
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01193
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41454
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0886
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61073
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51051
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31336
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51305
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11080
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81092
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31236
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51049
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21010
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01053