>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81075
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91124
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12349
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41622
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81221
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71320
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31335
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31188
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61313
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01215
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01214
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31150
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41334
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01258
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31192
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91138
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.0980
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7612
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.9818
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1735
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4619
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21535
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71384
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91472
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61391
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51296
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31184
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21256
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21234
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01370
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31828
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51248
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31315
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1185
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4140
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2152
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5183
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8149
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71132
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81157
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01170
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71358
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01223
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21123
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11209
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91327
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81328
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21105
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31191
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91190
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81414
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81080
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41063
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61257
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51257
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71121
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62086
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31089
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4179
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5167
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5206
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0215
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51054
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31088
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81060
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41005
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71424
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81056
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21331
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31543
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01374
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91476
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01104
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41153
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51279
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11282
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11235
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01121
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51048
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41239
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11255
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61310
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81106
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91473
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71091
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81169
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21168
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31673
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31276
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91242
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01210
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21256
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61048
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21230
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51232
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71224
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61210
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61180
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21731
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.01855
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61390
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51164
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51141
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2860
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9883
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9755
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9716
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.0938
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2783
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4728
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4788
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51106
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41088
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21069
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51252
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51426
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81072
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71039
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81108
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.0977
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.2998
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71100
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91141
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01143
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71419
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41111
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11057
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11078
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81101
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01066
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11182
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01221
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11053
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81341
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31414
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71126
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41121
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91024
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31048
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21054
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91423
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91182
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.9988
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.4990
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.1984
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9717
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4715
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.5965
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9754
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5777
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7719
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4700
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8752
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11034
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91035
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61396
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21347
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61468
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01054
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61038
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51036
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31045
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21281
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91150
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21187
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62544
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31355
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41134
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51122
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41057
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01072
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81149
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91149
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11171
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31178
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71300
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01265
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31096
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51351
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71092
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11074
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.92
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81106
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21366
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11108
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91096
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71260
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71094
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21247
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21248
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11318
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11108
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51021
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61161
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51247
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21384
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01697
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.11936
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51184
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81395
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01256
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1890
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0873
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5882
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71388
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31646
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31741
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11201
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41124
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01122
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31427
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21188
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11484
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41429
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11223
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01474
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71509
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21651
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11661
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31427
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51238
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61180
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31090
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11171
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61088
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51323
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21420
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81154
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71057
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71272
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11080
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01029
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11123
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61037
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41060
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21039
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31371
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51033
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51146
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21021
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01084
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61603
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81215
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91240
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71549
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61560
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51202
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01197
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81320
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01315
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31435
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31061
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71391
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91222
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91321
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51027
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81063
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91073
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31065
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41234
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31140
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91076
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21077
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01087
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01048
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51005
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71089
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31237
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21058
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31351
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.4909
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81460
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8764
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6744
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1810
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11000
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81146
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51018
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41040
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61336
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41324
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31095
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51033
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21039
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41026
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51004
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21271
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11077
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11759
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11216
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81179
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61164
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41066
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11395
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21247
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51113
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91073
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51040
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61077
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21135
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01119
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41597
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61114
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21177
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31140
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41190
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21212
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6602
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.4847
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7593
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61272
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11446
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61166
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11152
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41413
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31458
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41326
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21381
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41192
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31108
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31148
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31107
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71283
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11244
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41361
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81231
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21249
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01134
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71155
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21183
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01188
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31569
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41131
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81167
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01062
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01082
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21115
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11577
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71097
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51207
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51205
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31222
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01164
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.11821
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61185
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01122
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61618
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31203
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11132
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31348
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91178
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51274
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51765
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01002
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31083
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61248
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51111
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41158
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01535
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51124
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11154
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51266
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71180
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81206
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81299
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81222
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31539
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61035
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71030
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71067
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31255
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31294
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71257
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2878
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51224
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2874
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6842
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01157
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41415
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0865
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61047
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51030
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31302
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51271
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11058
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81068
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31197
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51026
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.2988
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01029