>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81284
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91308
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12650
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41920
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81419
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71529
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31529
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31371
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61498
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01395
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01375
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31308
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41495
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01409
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31395
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91302
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01145
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7784
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91078
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1967
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4801
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21731
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71667
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91734
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61579
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51493
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31385
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21477
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21437
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01605
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32056
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51426
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31509
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1448
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4308
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2351
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5429
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8334
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71312
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81315
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01341
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71619
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01441
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21314
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11404
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91570
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81589
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21254
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31350
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91348
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81627
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81265
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41259
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61533
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51481
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71294
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62407
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31284
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4380
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5347
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5409
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0467
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51210
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31265
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81237
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41158
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71604
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81255
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21516
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31750
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01591
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91737
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01290
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41359
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51485
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11473
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11472
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01320
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51224
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41496
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11445
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61550
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81292
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91716
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71256
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81332
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21343
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31915
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31455
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91470
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01361
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21437
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61197
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21406
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51435
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71398
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61386
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61364
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21984
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02116
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61631
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51334
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51318
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21052
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91075
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9910
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9877
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01168
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2958
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4891
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4977
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51291
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41272
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21246
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51478
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51685
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81247
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71209
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81278
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01122
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21175
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71316
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91317
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01316
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71669
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41295
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11228
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11247
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81315
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01267
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11406
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01471
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11215
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81538
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31665
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71305
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41308
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91195
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31214
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21229
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91683
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91381
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91159
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41153
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11155
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9897
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4895
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51163
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9967
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5968
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7883
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4892
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8934
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11206
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91223
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61671
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21588
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61740
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01215
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61217
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51188
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31205
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21541
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91301
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21369
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62827
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31628
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41284
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51321
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41211
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01236
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81321
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91353
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11354
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31372
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71525
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01528
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31268
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51606
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71277
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11280
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81302
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21622
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11289
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91276
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71488
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71275
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21484
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21493
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11565
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11304
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51175
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61322
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51434
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21626
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01947
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12116
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51373
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81585
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01531
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11079
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01055
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51054
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71602
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31913
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31919
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11363
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41296
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01288
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31594
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21378
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11688
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41621
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11424
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01747
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71717
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21855
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11886
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31703
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51462
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61386
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31292
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11371
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61274
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51571
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21678
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81352
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71264
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71521
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11256
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01201
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11289
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61210
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41230
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21203
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31577
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51192
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51315
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21203
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01249
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61913
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81396
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91391
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71726
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61874
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51364
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01360
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81527
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01519
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31691
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31267
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71598
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91419
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91512
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51210
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81252
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91278
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31241
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41475
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31325
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91260
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21270
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01272
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01217
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51199
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71257
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31466
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21267
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31604
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41140
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81704
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8969
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6913
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1999
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11267
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81352
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51193
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41206
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61593
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41573
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31258
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51205
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21214
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41201
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51160
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21461
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11250
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12057
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11403
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81345
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61375
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41293
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11653
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21437
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51314
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91268
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51203
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61248
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21330
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01321
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41793
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61306
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21378
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31345
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41391
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21418
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6771
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41086
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7781
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61474
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11693
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61364
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11309
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41662
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31724
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41528
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21628
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41393
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31299
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31308
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31260
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71465
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11443
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41617
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81412
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21464
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01296
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71310
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21366
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01391
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31781
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41291
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81330
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01228
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01243
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21269
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11839
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71259
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51398
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51376
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31389
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01354
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12133
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61367
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01275
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61853
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31374
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11289
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31592
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91354
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51515
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52041
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01204
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31266
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61481
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51295
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41330
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01831
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51316
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11333
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51506
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71351
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81374
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81541
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81484
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31781
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61188
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71181
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71244
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31479
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31530
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71501
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21061
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51522
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21089
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61026
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01426
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41695
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01023
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61240
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51205
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31543
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51518
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11246
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81236
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31393
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51208
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21139
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01208