>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81152
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91199
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12479
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41753
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81301
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71410
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31413
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31266
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61393
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01298
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01287
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31218
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41404
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01322
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31266
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91211
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01065
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7688
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.9940
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1849
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4698
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21622
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71503
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91589
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61477
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51379
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31265
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21345
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21313
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01477
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31939
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51323
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31395
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1307
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4219
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2241
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5303
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8230
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71211
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81232
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01243
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71475
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01309
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21199
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11283
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91441
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81436
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21171
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31264
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91262
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81509
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81161
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41146
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61377
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51348
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71203
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62245
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31166
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4268
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5246
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5319
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0333
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51123
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31166
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81138
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41075
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71508
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81138
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21408
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31630
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01464
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91600
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01183
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41246
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51371
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11368
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11346
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01208
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51122
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41349
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11341
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61421
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81187
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91574
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71166
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81241
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21249
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31773
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31359
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91350
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01287
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21335
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61114
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21310
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51323
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71301
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61280
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61253
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21855
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.01982
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61502
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51241
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51219
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2947
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9969
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9826
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9791
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01047
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2864
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4809
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4867
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51190
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41170
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21148
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51361
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51540
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81147
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71116
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81183
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01042
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21070
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71187
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91217
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01218
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71536
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41187
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11135
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11154
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81182
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01143
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11268
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01331
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11122
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81433
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31537
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71201
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41202
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91100
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31121
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21132
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91547
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91272
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91054
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41059
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11060
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9794
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4795
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51049
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9844
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5861
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7790
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4776
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8831
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11110
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91103
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61523
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21463
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61597
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01123
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61107
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51102
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31115
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21400
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91215
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21272
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62675
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31494
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41203
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51199
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41129
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01142
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81218
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91228
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11249
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31259
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71409
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01372
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31171
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51464
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71172
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11153
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81185
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21485
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11185
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91175
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71370
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71173
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21356
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21362
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11434
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11182
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51088
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61231
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51323
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21500
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01812
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12017
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51258
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81481
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01382
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1965
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0953
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5950
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71486
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31771
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31825
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11270
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41200
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01191
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31502
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21260
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11572
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41511
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11303
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01586
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71600
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21732
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11751
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31542
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51329
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61260
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31171
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11255
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61174
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51438
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21533
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81236
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71138
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71388
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11161
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01097
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11195
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61107
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41134
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21108
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31466
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51103
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51226
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21093
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01160
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61741
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81300
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91310
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71633
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61697
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51277
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01271
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81410
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01410
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31551
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31142
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71494
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91307
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91409
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51097
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81141
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91151
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31142
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41350
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31222
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91158
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21161
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01165
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01129
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51079
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71160
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31347
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21135
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31465
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41019
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81575
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8839
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6822
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1888
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11127
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81227
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51091
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41113
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61457
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41440
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31162
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51112
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21117
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41105
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51074
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21349
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11156
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11905
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11295
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81254
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61248
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41152
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11510
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21332
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51190
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91149
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51111
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61148
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21218
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01197
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41688
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61193
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21257
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31222
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41272
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21293
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6682
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.4961
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7669
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61358
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11561
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61249
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11225
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41533
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31583
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41417
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21495
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41281
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31191
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31221
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31176
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71365
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11325
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41482
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81309
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21351
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01211
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71230
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21274
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01267
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31654
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41208
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81242
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01143
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01155
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21184
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11707
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71176
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51298
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51290
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31301
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01248
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.11974
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61268
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01195
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61735
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31285
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11207
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31461
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91253
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51390
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51901
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01084
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31157
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61362
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51190
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41235
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01656
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51197
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11233
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51381
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71251
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81283
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81412
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81332
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31655
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61105
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71105
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71147
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31364
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31407
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71370
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2948
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51353
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2955
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6911
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01276
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41542
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0931
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61125
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51099
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31415
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51382
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11130
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81145
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31293
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51098
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21055
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01100