>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51027
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01030
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.2989
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31199
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51031
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51274
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11058
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81069
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31303
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61047
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41416
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01159
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71068
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71031
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0866
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6843
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61038
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31257
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2875
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31295
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51225
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2880
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71257
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81300
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81224
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31542
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81206
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71181
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01536
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51267
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11154
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41158
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51125
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51277
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51767
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61248
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51114
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01003
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31083
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31348
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91178
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31572
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41132
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01135
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51206
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11133
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21186
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31224
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31205
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71155
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01064
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21251
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51209
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.11823
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11578
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71097
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01123
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61621
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21116
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61187
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01166
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01083
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01190
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81167
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41362
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81231
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41415
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61275
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31109
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41328
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61168
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41193
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11246
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31460
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11153
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71284
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31108
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31149
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11448
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21384
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41191
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7593
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.4848
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21213
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31140
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6603
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51115
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81181
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91073
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21179
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01120
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11217
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11761
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61166
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51041
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61078
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21249
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41601
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11397
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21137
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11077
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41070
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61116
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21274
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41027
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51005
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21040
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31095
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51034
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41325
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61337
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41040
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51020
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81147
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6745
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1811
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8764
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11003
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81461
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.4911
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21059
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31352
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31238
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91078
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31141
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71089
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51008
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21081
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41236
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01087
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01049
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31066
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91073
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51027
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81065
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91223
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91321
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71393
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31061
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51203
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01198
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91242
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01317
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31436
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61606
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61562
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81321
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71551
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81216
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21039
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31373
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61037
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11124
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41060
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11080
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01030
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01085
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71274
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21023
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51146
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51033
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61089
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21421
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81156
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71059
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31091
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51325
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11172
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61181
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31429
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11488
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01477
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31429
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21188
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41430
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51240
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21652
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11225
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71511
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11665
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11201
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41125
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01122
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31743
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31649
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81396
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01257
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1890
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5883
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0874
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71391
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51249
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01698
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61162
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51185
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21386
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.11939
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21249
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71094
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71263
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21251
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11318
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91098
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51022
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11110
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11109
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71093
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.92
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81107
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11076
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21367
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51351
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01266
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31180
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31098
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31357
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71302
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41057
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41135
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51123
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01073
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81150
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91150
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11173
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21188
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91151
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62545
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31045
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61470
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21285
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21348
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01054
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51037
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61038
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61398
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91036
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11035
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4702
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5777
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9717
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.5966
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8754
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9755
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4715
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7720
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.1984
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.9989
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21056
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91025
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91183
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91425
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.4990
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31049
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71127
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41121
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81342
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31418
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11055
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01221
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11185
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41112
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11079
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81102
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01066
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11059
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71421
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.0978
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.2999
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01143
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81110
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71101
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91141
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71039
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81073
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51427
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21071
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41088
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51254
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51108
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4790
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9717
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9756
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.0939
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2786
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9884
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2863
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4729
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51143
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.01857
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51164
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61390
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61211
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61180
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21732
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01210
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11256
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81107
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91476
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21257
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31675
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71224
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91243
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51234
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21232
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31276
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21169
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71092
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61048
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81170
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61311
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51051
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41243
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01124
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11284
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11237
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21331
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01106
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51281
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41155
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91478
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01377
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71427
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81056
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31544
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41006
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81061
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31089
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51055
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5167
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0216
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4181
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5209
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31090
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51259
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41064
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61258
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81081
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71123
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62091
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81416
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21124
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81329
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91190
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71359
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91329
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11209
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01172
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21106
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81158
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01225
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31192
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71132
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4141
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2155
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5186
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1187
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8151
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71385
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01371
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21235
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61391
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21536
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31184
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51249
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51297
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21257
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31828
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31315
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91473
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7613
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.9821
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4621
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1737
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.0981
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31150
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31188
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01215
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41335
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91138
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01215
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01259
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12352
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41625
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81222
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71322
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31335
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31192
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61314
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91125
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81076