>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11876
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01294
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71329
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12184
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01319
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51426
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51397
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31412
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21389
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81356
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21493
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31808
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01418
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01378
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61387
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61878
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01265
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01257
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41314
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31403
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71285
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21288
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11314
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21373
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71277
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31488
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21428
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81355
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21396
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71266
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31287
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31394
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81610
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81314
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71425
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31418
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21462
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91378
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81345
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01258
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51347
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61219
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41312
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91330
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41233
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01380
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71205
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61212
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11380
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11311
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91774
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81653
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41732
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91747
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71631
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21080
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71536
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01466
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01048
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51567
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21114
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11096
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01078
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61049
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51079
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01568
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51456
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11467
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11302
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81332
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61263
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62870
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51643
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31668
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31818
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31564
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81576
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31509
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71556
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91506
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01567
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21659
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61589
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81527
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31949
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71297
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91324
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51491
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31550
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71559
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11915
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71740
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81440
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31740
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01790
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31953
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41964
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11447
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41647
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41515
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31329
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31948
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01395
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11714
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01424
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61520
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21410
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31419
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31393
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12704
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21885
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01430
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31616
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5464
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8360
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2376
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4333
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1488
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51540
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22019
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61660
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81741
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31627
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02152
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71703
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21661
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01874
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41651
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01987
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51337
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91336
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41318
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01311
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51401
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61421
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12137
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61342
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51339
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61384
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71372
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81303
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51357
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01334
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51463
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41348
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11355
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91371
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81435
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11385
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41169
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71709
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32087
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61604
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21758
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31409
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31541
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51452
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21463
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51519
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21508
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91533
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91445
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01641
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01310
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31367
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41381
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51506
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21487
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21399
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81284
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51347
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61301
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21354
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21447
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11396
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41417
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21718
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51607
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91781
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41330
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71324
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91333
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31311
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31783
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01345
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31318
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62454
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71313
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61412
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51509
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81295
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61575
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41319
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11278
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21540
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81375
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71294
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71635
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71339
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41823
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01624
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61330
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61268
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51228
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91294
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41282
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6790
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41125
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1999
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7801
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91112
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4823
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7806
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91302
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51225
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01239
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21161
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01231
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41508
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91297
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81267
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71296
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91282
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01345
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41292
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11500
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31493
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11502
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71528
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51506
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21522
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21531
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11609
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21264
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51309
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81256
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51234
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51196
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51232
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91246
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51235
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41226
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01295
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11330
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31262
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21292
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81273
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81311
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31286
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71280
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31351
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61499
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21656
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21456
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12100
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21276
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91600
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11426
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11327
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41549
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11432
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31324
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01360
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81371
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61404
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41416
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11699
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81624
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11737
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71488
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71649
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41698
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31762
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61385
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01471
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81337
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31332
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01169
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31281
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91372
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31372
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21335
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11470
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11228
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41222
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31236
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91215
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21248
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21232
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51178
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31291
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01228
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11174
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41196
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91182
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21201
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01142
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41179
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71230
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81379
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51553
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61512
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52081
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91717
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51727
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91406
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51315
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51211
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71342
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6930
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9896
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9930
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91099
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21074
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4909
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.11022
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11306
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8991
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01196
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4997
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2981
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31702
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81560
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71630
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81398
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7906
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0498
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5432
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71743
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5366
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4403
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51391
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4914
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4922
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91409
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51196
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9990
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5987
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9924
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81420
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8953
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61922
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61957
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31728
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01540
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01382
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81550
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81259
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11269
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11275
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21582
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61243
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81342
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01294
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41319
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51244
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31279
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41250
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31641
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51216
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51335
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11248
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01270
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51222
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61778
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51208
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31613
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01237
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21224
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71553
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61627
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41608
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31578
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41531
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51550
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11433
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21293
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21628
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01509
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11236
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61718
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11270
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61237
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11314
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31223
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01223
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21229
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51230
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31291