>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11577
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01123
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71155
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.11822
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01134
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51209
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51206
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31224
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21185
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81167
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21251
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31571
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01188
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01166
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61187
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61620
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01083
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01063
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41132
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31204
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71097
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21116
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11132
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21169
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71091
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31276
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21231
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81170
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21188
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71067
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31097
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31180
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81396
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81107
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71224
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31197
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21257
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91150
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.92
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81149
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01072
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51123
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61048
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41135
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91150
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41057
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01210
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71030
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61037
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11172
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11109
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91472
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81415
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41416
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91475
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71390
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2880
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71257
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01159
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0865
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51225
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2875
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1890
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0873
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6842
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5883
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01256
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51233
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11256
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11076
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81107
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61047
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62544
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51351
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31356
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31542
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31294
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81299
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31255
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71302
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91242
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01265
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21367
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61311
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81223
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31675
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71093
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91138
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51238
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31335
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71322
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11663
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71510
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81221
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31428
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01477
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31649
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41624
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11224
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41430
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41335
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31150
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31743
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01215
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11488
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01215
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61314
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21188
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31192
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31188
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12351
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21651
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01259
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31429
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5186
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8151
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2153
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4141
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1187
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51267
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21732
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61390
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81461
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31348
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.01855
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71421
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21386
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01536
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41362
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01697
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51141
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91141
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41124
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01122
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51185
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61210
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.11937
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61162
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51125
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61180
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71181
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81108
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51164
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01143
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51248
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41158
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11154
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91178
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81231
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11201
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.4910
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71384
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31828
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61391
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21535
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31184
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31315
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51248
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21234
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51296
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21256
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91321
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91223
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01370
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01105
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31140
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41154
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51280
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21273
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21179
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81056
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51115
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61089
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21136
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21212
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11172
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41190
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21421
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51324
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91478
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41121
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71127
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91125
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31090
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31543
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01120
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31090
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62089
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71123
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61180
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51259
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81081
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61257
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41070
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11077
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21331
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81154
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71058
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71426
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71132
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41599
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01377
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61116
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61077
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51040
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91073
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41064
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6602
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.4848
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1736
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7613
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.9820
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4620
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7593
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91073
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51008
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01048
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.2989
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01030
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41235
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91097
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81072
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71094
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91078
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01122
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41088
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11284
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31238
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11237
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71263
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51253
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21247
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21251
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11318
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21069
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51108
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81060
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51027
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51021
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51054
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91036
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51027
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41040
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01087
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11110
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31065
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21080
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81065
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81075
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31089
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71089
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31141
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61274
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21384
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21249
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11761
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21106
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91329
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11217
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11152
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41327
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11209
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31109
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01172
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81181
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61166
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41192
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11397
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81329
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11448
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71283
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71359
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41414
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31459
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61168
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01225
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81158
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31149
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.0981
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31108
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91190
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31192
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21123
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11246
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11035
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41026
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31049
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91025
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21056
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21040
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51005
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31083
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01003
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.1984
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.4990
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.9988
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.2999
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.0977
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41005
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71039
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81146
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51276
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61248
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51766
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91424
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51427
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91183
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51114
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51019
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71100
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6744
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9716
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9755
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9883
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2861
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4728
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1810
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11003
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8764
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.0939
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4790
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2785
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31416
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81341
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71393
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81206
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7720
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0216
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5207
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71551
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5167
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4180
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51202
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4715
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4702
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91241
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.5965
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9754
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5777
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9717
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81216
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8754
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61561
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61605
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31435
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01317
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01198
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81320
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81068
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11078
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11080
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21284
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61038
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81102
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01066
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41111
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51050
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31095
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41060
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31352
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51033
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51146
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11059
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01084
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51034
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61470
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51036
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31373
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01054
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21039
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71274
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61337
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41325
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31302
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41243
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51274
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11183
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21058
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21347
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01221
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11055
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61397
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11058
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61037
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11123
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31045
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01030
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21023
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51030
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31061