>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.92
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4140
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8149
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2152
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5167
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4179
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5183
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1185
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5206
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0215
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7593
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6602
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7612
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4619
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4700
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4715
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9716
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9717
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7719
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4728
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1735
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6744
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8752
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9754
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9755
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8764
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5777
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2783
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4788
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1810
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.9819
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6842
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.4847
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2860
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0865
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0873
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2874
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2878
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5882
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9883
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1890
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.4909
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.0938
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.5965
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.0977
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.0980
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.1984
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.2988
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.9988
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.4990
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.2998
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11000
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01002
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51004
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51005
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41005
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51018
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21021
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51021
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91024
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51026
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41026
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51027
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01029
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01029
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51030
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71030
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51033
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51033
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11034
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91035
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61035
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51036
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61037
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61038
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21039
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21039
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71039
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51040
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41040
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31045
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61047
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31048
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01048
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61048
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51048
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11053
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51054
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01054
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21054
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81056
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41057
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71057
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11057
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21058
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11058
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81060
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41060
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31061
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01062
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41063
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81063
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31065
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41066
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01066
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71067
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81068
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21069
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81072
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01072
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91073
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91073
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11074
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81075
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91076
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11077
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61077
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21077
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11078
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11080
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81080
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01082
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31083
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01084
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01087
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31088
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61088
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41088
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31089
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71089
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31090
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71091
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71092
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71094
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31095
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91096
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31096
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71097
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71100
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81101
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01104
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21105
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51106
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81106
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81106
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31107
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81108
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11108
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31108
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11108
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41111
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51111
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51113
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61114
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21115
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01119
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41121
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71121
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01121
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01122
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01122
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51122
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11123
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21123
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41124
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91124
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51124
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71126
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41131
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71132
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11132
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41134
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01134
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21135
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91138
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31140
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31140
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91141
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51141
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01143
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51146
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81146
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31148
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91149
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81149
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91150
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31150
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11152
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41153
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11154
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81154
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71155
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81157
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41158
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01158
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61161
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01164
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51164
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61165
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61166
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81167
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21168
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81169
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01170
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11171
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11171
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21177
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31178
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91178
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81179
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61180
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61180
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71180
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91182
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11182
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21183
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51184
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31184
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61185
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21187
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31188
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21188
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01188
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41190
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91190
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31191
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31192
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41192
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31197
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01197
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11201
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51202
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31203
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51205
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81206
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51207
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11209
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61210
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01210
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21212
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01214
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01215
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81215
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11216
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81221
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01221
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81222
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91222
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31222
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01223
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11223
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71224
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51224
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21230
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81231
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51232
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21234
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41235
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11235
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31237
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51238
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41239
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91240
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91242
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11244
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21247
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51247
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21248
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51248
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61248
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21249
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21249
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51252
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31255
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11255
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01256
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21256
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71257
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51257
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21257
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61257
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01258
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71260
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01265
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51266
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51271
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21271
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61272
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71272
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51275
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31276
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51280
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11282
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21282
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71283
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31294
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51296
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81299
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71301
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31302
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61310
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61313
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31315
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01315
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11318
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71320
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81320
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91321
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51323
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41324
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41326
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91327
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81328
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21331
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41334
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31335
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61336
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81341
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21347
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31348
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31351
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51351
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31355
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71358
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41361
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21367
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01370
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31371
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01374
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21381
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21384
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71384
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71389
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61390
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61391
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71391
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11395
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81395
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61396
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41413
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81414
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31414
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41415
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71419
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21421
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91423
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71424
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51426
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31427
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31427
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41429
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31435
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11446
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31458
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81461
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61468
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91472
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91473
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01474
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91477
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11484
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71509
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01535
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21535
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31539
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31543
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71549
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61560
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31569
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11577
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41597
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61603
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61618
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41622
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31646
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21651
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11661
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31673
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01697
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21732
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31741
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11759
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51765
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.11821
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31828
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.01855
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.11936
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62086
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12349
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62544