>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31437
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8204
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62200
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31618
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51308
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81161
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71278
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41665
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71489
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01436
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51324
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01342
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71461
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91548
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51345
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21325
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91177
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71180
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11132
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1265
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51025
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61147
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5294
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81454
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51401
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01235
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81375
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41497
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11230
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21495
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21268
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71177
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41217
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21463
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41500
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91244
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81231
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31245
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71346
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41394
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11301
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71192
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61128
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41174
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11202
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81478
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31194
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31376
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21813
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81207
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61223
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11270
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.11998
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5928
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61087
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61227
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61211
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51177
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41126
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21232
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31148
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31330
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21193
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81218
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31741
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61332
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01285
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71113
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21088
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51082
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31165
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61560
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41121
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21307
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71229
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91197
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41182
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21284
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31333
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41248
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61383
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11260
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81112
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91560
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71608
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11315
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51295
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01222
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31905
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61446
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21596
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31140
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2213
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81136
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91078
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11523
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21460
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21094
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11172
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21383
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31607
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5261
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4198
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11859
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62634
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51076
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6891
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91403
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31201
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31158
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61086
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11476
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21223
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0929
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01158
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71373
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51090
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31234
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11106
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0912
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.01942
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01336
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41109
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81294
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91503
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61095
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21247
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71145
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2927
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41040
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71436
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21448
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21362
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.4921
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41258
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1863
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41056
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51858
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01618
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51304
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71461
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01266
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61235
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91315
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31093
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01074
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21070
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31136
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91125
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41210
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91230
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21309
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91240
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31270
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61707
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01138
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01775
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91036
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51428
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9812
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51237
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2916
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11133
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71148
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4673
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01122
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41085
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61693
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21153
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51057
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81213
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9938
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51343
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11039
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81198
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61337
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81400
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11225
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91203
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31389
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01173
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.11928
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41178
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01060
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31454
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11726
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71574
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71160
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21705
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1813
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71498
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2930
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8804
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31512
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31548
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.9899
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01172
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4841
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51085
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2840
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51346
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7644
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41164
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6656
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11083
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91383
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21320
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31626
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31372
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31737
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51271
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51269
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31482
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1941
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41487
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31142
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01244
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41713
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12441
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61486
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51350
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11667
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11552
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.4980
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81123
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01267
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01193
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41384
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61465
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51202
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41110
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11136
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71085
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21251
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81221
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11208
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71121
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51168
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71096
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4241
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81399
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01176
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7662
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81202
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71210
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71158
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01010
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01135
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01123
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41186
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11188
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11102
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11252
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91189
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01304
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9805
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01047
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0292
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31100
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71349
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61232
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31263
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51219
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71334
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21164
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31804
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8813
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31425
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91551
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21178
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11161
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9769
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01548
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01275
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71382
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81276
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21112
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61086
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01380
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61102
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81272
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91288
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81162
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11129
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51177
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61367
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21238
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6798
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81158
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01120
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31199
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31495
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31369
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31244
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31277
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81378
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21049
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61323
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31244
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4786
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21426
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11112
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11278
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51303
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51501
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61416
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4749
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21317
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21287
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81116
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31504
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5835
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31143
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01222
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61241
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01025
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01292
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51070
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91195
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11089
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41144
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5220
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61653
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61260
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51078
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91280
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31427
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11398
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41314
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31241
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61167
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7767
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81125
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71466
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81162
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21037
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41439
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51164
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21112
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31119
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21125
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01180
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4767
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51254
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01249
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01080
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81286
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81117
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01440
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91125
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51078
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21134
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51300
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51353
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01102
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41091
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11237
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51071
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31196
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51060
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71334
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31114
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51166
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51100
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51326
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81538
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71137
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11158
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91083
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21324
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01141
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11340
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41399
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31141
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81259
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9770
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01106
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51197
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51103
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41310
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21321
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51087
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01194
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71146
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91133
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91152
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11310
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81127
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31309