>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31517
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8286
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62320
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31715
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51432
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81240
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71348
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41737
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71555
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01522
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51413
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01453
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71548
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91642
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51429
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21405
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91255
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71249
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11202
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1376
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51099
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61223
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5362
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81528
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51500
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01348
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81476
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41595
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11315
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21602
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21349
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71253
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41305
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21558
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41613
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91305
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81297
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31303
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71411
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41474
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11391
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71257
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61198
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41253
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11266
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81572
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31291
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31479
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21916
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81295
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61312
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11350
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12069
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51004
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61144
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61307
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61280
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51258
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41219
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21320
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31221
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31416
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21277
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81286
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31843
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61413
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01371
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71198
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21153
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51144
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31241
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61664
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41206
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21382
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71299
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91257
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41241
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21360
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31407
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41333
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61487
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11336
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81196
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91668
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71676
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11391
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51380
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01289
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31998
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61532
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21678
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31222
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2298
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81211
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91147
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11627
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21561
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21165
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11244
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21467
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31693
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5366
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4266
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11974
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62746
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51147
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6963
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91507
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31264
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31214
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61164
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11577
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21296
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01008
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01236
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71462
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51155
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31318
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11182
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0973
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02044
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01450
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41168
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81412
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91611
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61151
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21319
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71212
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21003
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41106
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71544
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21554
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21465
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41020
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41337
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1943
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41117
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51969
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01736
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51376
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71547
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01323
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61323
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91408
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31156
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01147
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21148
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31209
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91201
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41283
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91303
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21387
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91324
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31338
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61792
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01204
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01874
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91108
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51530
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9909
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51307
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2998
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11199
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71224
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4749
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01186
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41152
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61821
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21210
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51113
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81271
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91020
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51441
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11105
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81264
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61451
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81509
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11301
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91285
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31474
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01258
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12053
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41247
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01140
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31554
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11814
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71659
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71255
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21794
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1908
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71600
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21026
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8884
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31618
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31652
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91002
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01235
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4924
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51142
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2911
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51449
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7725
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41240
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6727
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11193
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91461
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21409
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31715
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31467
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31838
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51347
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51332
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31544
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11021
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41563
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31209
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01333
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41834
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12559
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61592
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51452
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11772
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11624
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41078
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81188
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01330
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01254
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41451
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61564
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51268
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41183
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11205
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71141
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21319
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81283
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11282
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71192
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51246
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71161
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4322
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81482
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01234
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7738
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81287
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71269
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71216
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01103
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01201
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01186
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41249
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11247
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11168
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11312
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91253
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01364
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9864
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01102
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0398
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31168
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71453
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61308
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31328
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51290
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71430
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21227
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31872
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8901
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31522
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91656
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21259
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11241
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9831
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01667
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01347
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71473
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81360
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21181
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61157
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01465
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61185
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81348
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91347
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81244
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11216
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51251
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61445
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21319
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6866
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81246
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01204
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31260
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31604
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31454
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31324
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31345
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81469
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21122
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61421
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31326
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4845
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21521
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11181
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11364
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51397
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51610
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61525
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4825
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21408
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21376
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81187
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31622
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5919
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31236
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01300
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61318
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01081
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01402
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51143
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91267
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11160
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41221
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5296
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61781
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61330
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51151
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91363
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31528
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11493
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41425
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31322
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61247
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7839
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81196
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71586
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81232
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21096
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41541
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51241
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21202
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31191
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21195
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01264
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4843
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51315
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01314
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01155
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81361
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81201
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01539
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91211
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51152
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21214
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51378
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51438
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01167
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41161
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11333
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51128
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31271
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51142
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71427
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31205
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51250
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51175
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51417
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81636
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71208
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11244
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91157
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21423
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01221
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11419
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41508
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31215
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81327
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9840
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01170
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51268
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51162
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41412
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21416
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51159
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01265
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71222
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91210
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91225
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11408
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81219
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31405