>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31401
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8175
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62148
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31580
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51266
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81132
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71248
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41630
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71454
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01398
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51291
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01297
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71423
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91507
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51311
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21295
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91149
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71149
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11101
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1221
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.5995
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61117
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5264
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81421
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51359
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01193
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81335
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41451
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11198
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21454
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21240
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71149
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41183
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21419
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41454
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91215
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81202
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31214
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71312
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41360
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11271
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71161
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61100
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41144
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11177
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81445
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31164
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31336
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21770
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81177
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61193
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11240
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.11965
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5902
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61061
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61195
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61182
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51146
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41095
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21202
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31118
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31291
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21163
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81191
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31708
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61303
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01254
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71082
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21060
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51056
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31133
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61511
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41091
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21276
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71203
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91170
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41154
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21253
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31302
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41219
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61341
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11231
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81083
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91514
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71574
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11285
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51260
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01195
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31864
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61419
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21563
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31113
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2181
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81105
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91049
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11480
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21419
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21062
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11145
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21354
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31572
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5216
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4162
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11808
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62588
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51051
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6865
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91364
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31173
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31128
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61058
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11435
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21191
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0899
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01128
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71332
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51062
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31202
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11080
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0886
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.01894
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01298
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41077
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81256
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91457
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61068
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21212
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71114
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2899
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41011
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71395
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21403
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21318
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.4884
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41222
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1834
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41027
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51806
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01574
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51272
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71429
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01235
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61205
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91276
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31067
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01048
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21043
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31107
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91097
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41179
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91198
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21280
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91208
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31236
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61668
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01108
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01731
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91009
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51383
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9780
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51206
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2887
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11105
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71117
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4642
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01094
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41052
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61643
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21125
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51026
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81181
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9911
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51301
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11009
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81172
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61295
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81364
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11196
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91172
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31360
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01144
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.11877
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41149
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01024
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31400
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11697
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71543
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71128
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21677
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1772
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71454
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2900
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8777
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31471
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31500
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.9856
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01141
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4811
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51058
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2810
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51305
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7617
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41136
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6627
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11041
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91350
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21281
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31598
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31329
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31687
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51234
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51230
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31449
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1914
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41455
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31116
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01217
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41665
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12391
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61434
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51313
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11623
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11519
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.4942
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81092
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01237
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01159
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41357
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61423
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51173
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41084
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11106
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71055
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21216
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81191
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11177
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71090
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51135
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71066
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4210
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81368
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01144
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7635
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81173
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71183
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71124
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.0970
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01103
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01085
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41155
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11154
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11075
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11223
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91160
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01278
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9778
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01007
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0249
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31070
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71306
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61202
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31230
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51187
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71290
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21133
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31772
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8786
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31382
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91507
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21149
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11132
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9742
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01508
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01245
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71349
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81245
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21080
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61058
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01342
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61073
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81236
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91263
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81133
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11099
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51146
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61338
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21211
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6769
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81127
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01091
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31172
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31457
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31338
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31212
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31247
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81346
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21020
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61281
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31216
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4756
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21383
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11082
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11250
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51273
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51457
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61373
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4721
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21283
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21258
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81081
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31464
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5805
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31115
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01194
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61212
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.0998
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01253
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51041
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91165
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11057
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41114
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5190
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61604
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61231
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51049
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91249
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31386
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11353
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41275
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31211
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61137
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7740
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81097
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71424
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81133
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21010
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41397
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51132
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21082
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31090
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21096
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01149
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4739
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51225
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01221
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01053
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81258
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81090
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01404
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91094
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51051
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21102
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51270
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51323
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01075
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41062
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11207
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51043
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31167
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51030
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71294
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31086
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51137
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51072
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51288
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81491
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71112
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11131
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91056
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21282
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01111
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11310
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41358
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31112
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81230
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9742
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01073
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51163
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51077
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41268
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21282
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51055
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01166
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71119
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91102
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91123
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11269
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81099
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31271