>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31371
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8149
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62086
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31539
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51224
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81106
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71224
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41597
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71424
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01374
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51257
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01256
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71389
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91473
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51280
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21271
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91124
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71121
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11077
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1185
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.5965
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61088
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5206
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81395
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51323
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01158
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81299
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41413
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11171
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21421
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21212
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71126
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41153
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21384
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41415
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91190
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81179
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31191
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71283
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41326
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11244
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71132
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61077
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41121
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11152
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81414
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31140
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31302
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21732
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81154
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61165
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11216
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.11936
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5882
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61035
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61166
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61161
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51122
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41066
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21177
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31096
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31255
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21136
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81169
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31673
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61272
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01223
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71057
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21039
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51033
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31108
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61468
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41063
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21248
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71180
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91150
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41134
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21230
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31276
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41190
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61310
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11209
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81056
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91477
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71549
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11255
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51232
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01170
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31828
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61391
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21535
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31089
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2152
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81080
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91024
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11446
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21382
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21039
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11123
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21331
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31543
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5183
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4140
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11759
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62544
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51030
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6842
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91327
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31148
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31107
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61037
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11395
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21168
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0873
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01104
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71301
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51040
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31178
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11058
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0865
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.01855
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01265
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41057
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81223
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91423
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61048
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21187
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71091
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2878
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.4990
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71358
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21367
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21282
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.4847
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41192
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1810
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41005
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51766
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01535
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51247
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71391
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01210
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61180
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91242
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31045
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01029
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21021
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31083
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91073
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41158
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91178
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21257
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91182
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31197
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61618
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01084
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01697
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.9988
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51351
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9754
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51184
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2860
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11078
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71092
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4619
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01072
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41026
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61603
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21105
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51004
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81157
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9883
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51266
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.1984
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81149
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.92
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61257
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81328
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11171
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91149
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31335
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01119
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.11821
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41124
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01002
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31355
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11661
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71509
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71100
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21651
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1735
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71419
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2874
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8752
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31435
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31458
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.9819
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01122
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4788
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51036
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2783
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51271
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7593
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41111
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6602
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11000
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91321
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21249
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31569
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31294
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31646
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51207
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51205
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31427
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1890
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41429
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31095
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01188
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41622
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12349
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61396
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51275
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11577
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11484
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.4909
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81068
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01214
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01134
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41334
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61390
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51146
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41060
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11080
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71030
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21183
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81167
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11154
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71067
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51111
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71039
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4179
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81341
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01122
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7612
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81146
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71155
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71097
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.0938
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01082
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01062
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41131
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11132
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11053
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11201
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91138
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01258
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9755
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.0980
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0215
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31048
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71272
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61180
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31203
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51164
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71257
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21115
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31741
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8764
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31348
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91472
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21123
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11108
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9716
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01474
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01215
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71320
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81221
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21054
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61038
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01315
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61047
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81215
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91240
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81106
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11074
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51124
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61313
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21188
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6744
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81101
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01066
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31150
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31414
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31315
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31184
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31222
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81320
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.2998
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61248
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31192
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4728
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21347
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11057
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11223
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51238
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51426
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61336
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4700
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21256
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21234
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81060
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31427
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5777
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31090
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01164
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61185
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.0977
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01221
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51018
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91141
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11034
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41088
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5167
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61560
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61210
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51026
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91222
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31351
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11318
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41239
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31188
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61114
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7719
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81072
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71384
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81108
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.2988
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41361
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51106
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21058
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31065
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21069
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01121
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4715
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51202
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01197
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01029
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81231
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81063
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01370
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91073
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51027
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21077
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51248
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51296
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01054
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41040
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11182
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51021
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31140
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51005
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71260
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31061
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51113
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51048
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51252
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81461
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71089
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11108
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91035
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21249
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01087
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11282
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41324
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31088
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81206
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9717
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01048
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51141
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51054
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41235
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21247
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51033
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01143
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71094
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91076
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91096
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11235
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81075
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31237