>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.5991
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5261
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31399
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51289
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71572
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41627
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91455
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11099
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.21768
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21238
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81442
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31578
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21352
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31111
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.31861
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51262
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61417
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71451
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31705
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11143
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21250
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31162
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31300
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21158
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11433
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71421
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51258
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31334
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.61640
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11103
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51308
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21200
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.11963
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62146
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31116
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01395
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.11805
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61508
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21293
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91046
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01295
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41216
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71330
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81253
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71159
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8775
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31570
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21452
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11282
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81333
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61097
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71201
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51144
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21278
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.51804
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31233
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41089
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41356
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71427
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61339
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91505
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21561
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8173
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91094
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.01891
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01190
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51054
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71146
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.9777
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.4881
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0247
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51049
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4207
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91146
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41092
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62586
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41451
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41180
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61192
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5900
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31105
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71112
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91196
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0896
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21400
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91274
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81419
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61300
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11269
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61180
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21273
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11194
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21041
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01340
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31200
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81129
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61202
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21675
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41075
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01046
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61114
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71246
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01005
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51133
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81179
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11694
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41152
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61666
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1219
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21416
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81234
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71080
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51228
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31595
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71393
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31065
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01022
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11619
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51270
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01232
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21058
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51299
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41147
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.11873
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31289
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71115
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61066
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51232
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01572
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31114
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21278
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61293
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41133
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61059
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61421
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91213
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81344
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31212
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71125
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61200
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81171
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81175
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01192
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11517
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21060
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91510
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91261
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.5803
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11152
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31447
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51185
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71122
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01234
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51311
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31498
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01092
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41394
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81189
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01106
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81189
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.41663
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41220
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.31685
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01214
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4640
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71310
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11175
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01139
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.01729
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41453
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51303
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61229
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31210
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81080
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71181
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91347
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81079
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31397
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91169
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11351
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11055
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31131
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51381
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12389
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81170
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41449
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21210
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01252
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81365
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.0967
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01089
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51355
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11238
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2179
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11229
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91505
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51056
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31170
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01083
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81102
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11073
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.0996
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0884
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51039
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91158
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01125
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61056
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.2884
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71288
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6863
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1832
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11078
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5214
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11130
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01243
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4737
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01101
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4809
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71064
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91362
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81131
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81125
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21214
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31770
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2897
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31228
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61279
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31469
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81256
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.4940
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6625
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01295
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01219
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51223
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41009
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61070
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61601
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51455
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4159
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11104
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21280
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51144
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5188
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61056
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11221
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41082
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31169
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31126
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61371
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21078
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4718
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11175
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2898
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31326
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01147
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21123
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61432
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71292
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21100
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01142
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81090
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41141
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21209
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51049
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91163
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51271
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41025
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31083
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01276
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81199
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31454
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11006
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01506
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81131
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31244
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11248
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91206
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61336
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41356
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21131
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51059
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9909
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21146
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11478
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81087
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21189
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41060
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21280
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41273
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41050
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.8784
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11205
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7633
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41112
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51171
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31214
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71452
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51070
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21016
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71088
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51074
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31384
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71347
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11038
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61134
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21381
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31164
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91092
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21417
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9739
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51286
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.1770
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7738
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81095
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21280
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31461
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71146
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21316
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6766
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81489
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31379
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11080
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61209
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31088
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01192
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51047
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61191
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51160
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1912
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71117
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11195
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21080
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11129
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.2808
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81362
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01251
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91006
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11097
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71110
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41152
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21093
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51024
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91168
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7615
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4754
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51130
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01071
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31067
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31358
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21008
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81228
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91246
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41177
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01073
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81243
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41354
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71304
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91054
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91121
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.9853
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01156
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01164
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01109
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71053
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11267
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01051
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31110
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9776
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01141
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51053
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11308
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41266
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31113
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51028
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31336
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91099
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71422
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01401
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71541
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51041
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51321
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9740
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51268
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51135
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31209
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81097
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51204
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21256
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31268