>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.91764
   Teide Canarische EilandenTenerifePuerto de la Cruz44.5235223625.213.5461
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.51230
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21571
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31337
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.01246
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.31661
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61626
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51540
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.71663
   Erjos Canarische EilandenTenerifeAdeje34.7114910902.85.4439
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21474
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.31985
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.31626
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.51243
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.81577
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.81595
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11308
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.11495
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.71670
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.71785
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.91237
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.31418
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.01518
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.31317
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31393
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.11741
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.62009
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51534
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.31866
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41860
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.21453
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.01194
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.31308
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.22063
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.21785
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41415
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.81409
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21381
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.61410
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.51618
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.21254
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.61822
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.01570
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71320
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.11294
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71342
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21762
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71670
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.32127
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.11340
   Cherfe Canarische EilandenTenerifeBuenavista del Norte21.0115710494.49.0552
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.61628
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.41207
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.51487
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.01624
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.51251
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.31436
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.61634
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.81617
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.31246
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.8979
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21431
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.61408
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.81441
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.61919
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.21536
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.31519
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.51112
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.51486
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.71392
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.41272
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.71297
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51648
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91320
   Alpine Loop Rocky MountainsUtahAlpine18.492224605.05.1531
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.12165
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41322
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.81692
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.91780
   Chasseral JuraBernLe Landeron18.1116616046.49.41169
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.91021
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.71367
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.51584
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.91394
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71366
   Emigration Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City17.759719043.42.2408
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21511
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.81576
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.41781
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.71596
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.71452
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.71571
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.12159
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.02203
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.91402
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81322
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01660
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.51229
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.21528
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41442
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.81283
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.21924
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.31452
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.91560
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41345
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.51424
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.41583
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61444
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.71357
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.11409
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61317
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.61372
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.21297
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.81641
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.11415
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.61259
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.41681
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.31779
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.21487
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.21312
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.01164
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.21738
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.61239
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.71573
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.41696
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.81364
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.01409
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.51371
   Guardsmann Pass Rocky MountainsUtahMidway14.2120929688.510.8402
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.61232
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.91551
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.51579
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.11257
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91359
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.71323
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.21262
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62538
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.21243
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.11506
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.71323
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81401
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.71691
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.01445
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.51461
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.62920
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.41032
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.21494
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61336
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.01501
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.61973
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.81342
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.41650
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.41338
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.41255
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.68
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.11949
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.42009
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.31302
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.91360
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.01386
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.61529
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.31813
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.52131
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.02030
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.91818
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.01404
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31826
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.51681
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.41569
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.31443
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.21704
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.71310
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.11357
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.32000
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.31403
   City Creek Canyon Rocky MountainsUtahSalt Lake City11.852218524.42.5506
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.01103
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.51008
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.41343
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.31544
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.01420
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.11927
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.12244
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.91398
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.51342
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.01280
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.31839
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.81390
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.51234
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.31443
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.02
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.01250
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.81290
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.51412
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.31648
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.11251
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.11313
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.31348
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.01454
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.51769
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.81388
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.21430
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.01918
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.81328
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.61452
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.01286
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.21106
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.21011
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.81300
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.61552
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.41345
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.11740
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.51256
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.01233
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.41273
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.81785
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91833
   Icod el Alto Canarische EilandenTenerifeIcod de los Vinos9.44346604.42.5391
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.51364
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.51398
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.51216
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.31681
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.11657
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.71256
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.01329
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.12763
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.91429
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.81467
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.71517
   La Bullatonne JuraVaudButtes9.166014317.25.4850
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.11460
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.51598
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.91361
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.01086
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.31312
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.01338
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.61700
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.01292
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.81365
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.11476
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.21675
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.51268
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.31717
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.91202
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81309
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01371
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.21319
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.81367
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.41447
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.41319
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.81364
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.41246
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.31352
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01336
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.61288
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.41250
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.51256
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.51363
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.4962
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.41743
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.51542
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.11042
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.21422
   Suncrest Rocky MountainsUtahDraper7.744118516.33.4365
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.81015
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.21106
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.61265
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.71767
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.91433
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.01842
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.31350
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.11193
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.61669
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.71593
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.21439
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.91639
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.01280
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.11269
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.11336
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.91138
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.21402
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.71291
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.11357
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41358
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.71740
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.21137
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.61766
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.21628
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.51553
   L'Igrec JuraVaudVallorbe6.532910815.11.7824
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.81475
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.71235
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.31425
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.61071
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.51522
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.31662
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.11121
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.01552
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.71591
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.11783
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.41199
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.11461
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.31788
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.91321
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.4948
   Mont Crosin JuraBernSaint-Imier6.045912277.73.6813
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.21272
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.6951
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.11326
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.21359
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.31973
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.61433
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.91475
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.11457
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.51479
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.11386
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.11292
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.11541
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.31578
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.61553
   Combes des Amburnex JuraVaudLe Brassus5.428213395.22.11043
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.21179
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.21314
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.01605
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.81400
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.9953
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.01263
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.31441
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.9947
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.01453
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.71751
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.31314
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.01344
   Aiguillon JuraVaudL'Auberson4.820512934.30.91159
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.31747
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.01363
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.01377
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.21222
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.61412
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.4930
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.7929
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.81291
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71378
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.31310
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.51335
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.11412
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.51358
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.51255
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.31258
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.91306
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.21575
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.21705
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.11353
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.41338
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.01252
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.41543
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.01684
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.21560
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.93
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.91327
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.21492
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.41372
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.31607
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.51199
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.01316
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51250
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.01405
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.41548
   Mont-Soleil JuraBernCerneux-Veusil3.523112486.61.7830
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11428
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.01259
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.81661
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.51246
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.91265
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.21290
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.91356
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.31286
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.81422
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.81334
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.71308
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.9921
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.51244
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61354
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31342
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.51424
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.31380
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.01318
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.31579
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.11537
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51380
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.31526