>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62407
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21678
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51571
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91737
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61533
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41308
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21330
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61274
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01290
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41359
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71305
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51485
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21461
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41293
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21378
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31345
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41391
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41259
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51481
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51314
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61386
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11371
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31284
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31292
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01321
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31750
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21516
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91308
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21418
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71264
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81352
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91268
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51203
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61248
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61306
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01591
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41793
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71604
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71312
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11250
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71294
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81255
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81265