>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62245
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21533
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51438
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91600
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61377
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41202
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21218
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61174
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01183
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41246
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71201
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51371
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21349
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41152
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21257
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31222
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41272
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41146
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51348
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51190
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61260
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11255
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31166
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31171
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01197
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31630
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21408
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91199
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21293
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71138
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81236
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91149
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51111
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61148
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61193
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01464
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41688
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71508
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71211
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11156
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71203
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81138
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81161