>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62200
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21495
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51401
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91560
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61337
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41174
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21193
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61147
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01158
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41217
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71177
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51345
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21325
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41126
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21232
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31194
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41248
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41121
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51324
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51166
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61235
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11230
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31140
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31143
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01173
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31607
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21383
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91177
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21268
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71113
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81207
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91125
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51090
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61128
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61167
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01436
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41665
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71489
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71192
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11132
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71180
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81112
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81136