>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62454
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21718
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51607
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91781
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61575
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41330
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21354
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61301
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01310
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41381
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71324
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51506
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21487
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41319
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21399
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31367
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41417
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41282
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51509
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51347
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61412
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11396
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31311
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31318
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01345
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31783
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21540
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91333
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21447
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71294
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81375
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91294
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51228
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61268
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61330
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01624
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41823
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71635
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71339
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11278
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71313
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81284
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81295