>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62497
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21751
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51637
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91821
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61608
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41351
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21373
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61327
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01329
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41403
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71350
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51525
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21506
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41339
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21422
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31386
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41436
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41311
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51532
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51372
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61437
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11420
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31331
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31336
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01363
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31812
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21558
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91352
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21466
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71313
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81394
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91313
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51243
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61284
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61348
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01648
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41848
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71659
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71358
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11302
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71336
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81302
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81313