>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62089
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21421
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51324
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91478
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61257
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41121
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21136
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61089
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01104
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41153
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71127
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51280
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21273
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41070
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21178
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31140
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41190
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41064
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51259
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51115
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61180
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11172
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31090
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31090
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01120
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31543
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21331
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91125
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21212
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71058
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81154
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91073
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51040
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61077
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61116
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01377
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41599
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71426
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71132
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11077
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71123
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81056
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81081