>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62146
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21451
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51355
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91510
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61292
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41141
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21158
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61114
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01124
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41180
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71146
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51307
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21293
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41092
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21200
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31162
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41215
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41089
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51289
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51134
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61202
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11195
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31111
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31113
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01142
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31569
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21352
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91146
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21238
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71080
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81175
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91094
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51059
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61097
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61134
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01395
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41627
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71451
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71159
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11099
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71146
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81080
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81102