>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.62320
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.21602
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.51500
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.91668
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.61451
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.41253
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.21277
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.61223
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.01236
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.41305
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.71253
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.51429
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.21405
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.41219
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.21320
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.31291
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.41333
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.41206
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.51413
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.51250
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.61323
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.11315
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.31222
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.31236
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.01258
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.31693
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.21467
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.91255
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.21349
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.71198
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.81295
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.91201
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.51155
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.61198
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.61247
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.01522
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.41737
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.71555
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.71257
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.11202
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.71249
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.81196
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.81211